Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć chłopaki ...widzę że na wakacjach nad morzem jesteście :naughty:

no hej sadaM , Tomeks obiecał nam grylla i czekamy z Piotrkiem :cool1:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to Wam powiem że się nie doczekata :no::polew:

Opublikowano

no to pipa, idę do siebie :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

no to pipa, idę do siebie :decayed::polew: :polew:

to ja też spadam .... do miłego Tom :hi:

Opublikowano

Co tu sie dzieje???

Opublikowano

Co tu sie dzieje???

na wakacje chopcy wpadli nad morze :naughty::):evil:

Opublikowano

Co tu sie dzieje???

co się stało , co się stało , co się stało :decayed:

Opublikowano

Tak z pustymi rekami w gosci...

ehhh :thumbdown:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 09:14_________________________________________________

Co tu sie dzieje???

co się stało , co się stało , co się stało :decayed:

POczekaj,az Mario wpadnie to zrobi porzadek.Bo wiesz ma 2 dan :hi::kox::naughty:

Opublikowano

o ile dobrze pamiętam to tak samo ostatnio wpadłeś do Kraka :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Tak z pustymi rekami w gosci...

ehhh :thumbdown:

mieliśmy młode jagnięta ale Was nie było , to "smok krakowski" (czyt. Trzeniu) se wjebał :cool1:
Opublikowano

o ile dobrze pamiętam to tak samo ostatnio wpadłeś do Kraka :gwizdanie: :naughty:

Bo sie zgubilem po drodze :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 09:18_________________________________________________

Tak z pustymi rekami w gosci...

ehhh :thumbdown:

mieliśmy młode jagnięta ale Was nie było , to "smok krakowski" (czyt. Trzeniu) se wjebał :cool1:

To pieknie.

No nic dzwonie po szewczyka Tomeksa to smoka nastawi odpowiednio.

Opublikowano

OOO Mydlany.Wieki Cie nie widzialem :decayed:

Bedziesz jutro??

Opublikowano

Siema Bieniek nadrabiam zaległości. Ostatnio się trochę odpocząłem od forum. A w środę będę :)

Opublikowano

Siema Bieniek nadrabiam zaległości. Ostatnio się trochę odpocząłem od forum. A w środę będę :)

a mnie nie będzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no hej sadaM , Tomeks obiecał nam grylla i czekamy z Piotrkiem :cool1:

załatw wódeczkę,to i grill się znajdzie :cool1:

Opublikowano

Witaj Kolego Tomaszu 3. :wink4:

Opublikowano

no hej sadaM , Tomeks obiecał nam grylla i czekamy z Piotrkiem :cool1:

załatw wódeczkę,to i grill się znajdzie :cool1:

MYslisz,ze dasz rade wykarmic???Zebys z torbami nie poszedl tylko :naughty:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 14:41_________________________________________________

Witaj Kolego Tomaszu 3. :wink4:

Niektórych moich postów możecie nie zrozumieć. Z góry przepraszam. :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

samo życie Bieniu , samo życie :naughty:

Opublikowano

Witaj Kolego Tomaszu 3. :wink4:

elo :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.