Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
godzina 15

Ja moge być o 16

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w takim razie sobota:) godzina 15 kolo oceanarium do zobaczenia koledzy:)

uprzedzam bede jeszcze na starych felgach:( nowe 18 przyjada we wtorek:) :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano

No to jeżeli nie wyskoczy zaden sluzbowy wyjazd to i ja sie pojawie..

Opublikowano

ja nie dam rady wyjeżdżam dziś wieczorem na weekend do Twardego Dołu...SORY :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Opublikowano

sobota 15 mi pasuje ,pozdro

Opublikowano

Troche wczeście, ale może się uda?!

Opublikowano
  • Autor

nie było :

simbo

Loucast

Bartti10

4_1_7v.gif

reszta była... 4_1_214.gif

Opublikowano

W jedności siła Panowie! Nic tylko pogratulować!

nnnbh3.jpg

Opublikowano

Ale ja byłem,ale o 15.45 :frown: ,poza tym wczesniej przejeżdżałem niedaleko (czerwone a4) ale dostałem ważny tel i musiałem mykać i nawet nie zdazylem sie przywitac ,dlatego tak późno zajechałem :confused:

Opublikowano

No to chyba cię widzieliśmy ziomuś, ale niestety 15 to 15. Czekaliśmy do 15:40 więc niewiele ci zabrakło :bicz:

Opublikowano

Tak jak pisałem.. niestety przymusowy (służbowy) wyjazd.

A tak właściwie to może by ustalić stały termin spotkań, np. pierwsza/druga/bądź trzecia sobota(/niedziela) miesiąca??. A spontany dodatkowo.

Opublikowano

przepraszam was koledzy ale dopiero dzis wrocilem do kraju niestety opoznilo mi sie wiec ......

ale teraz jestem juz w polsce i jakby co to bede

pozdrowionka

Opublikowano

Panowie, kiedy planujecie najbliższy spocik :question:

mam dla Pana pre_pl i mateogda kalendarzyki do osobistego wręczenia to przy okazji by się załatwiło

Opublikowano
  • Autor
mam dla Pana pre_pl i mateogda kalendarzyki do osobistego wręczenia

noooo, rozmawialiśmy też o kalendarzach :) oraz o kiełbasie :rotfl:

kiedy planujecie najbliższy spocik

ja jeszcze nie wiem jak mi będzie pasować..

Opublikowano

no więc Panie pre_pl, wg mnie masz Pan tam najwięcej do gadania bo w końcu jesteś zielony a przecież wiadomo że mod to zło tak więc czekam na info kiedy organizujesz spot a ja sie zamelduję :cool:

Opublikowano
bo w końcu jesteś zielony a przecież wiadomo że mod to zło

... no więc dr Zło, jeżeli można wtrącić, na poprzednim spocie rozmawialiśmy o spotkaniu w Słupsku, i co?

Opublikowano
... no więc dr Zło, jeżeli można wtrącić, na poprzednim spocie rozmawialiśmy o spotkaniu w Słupsku, i co?
no i nic :rotfl: , niby co ma byc skoro nawet u siebie nie potraficie sie zebrać w siłę a co tu mówić aby ktoś z Was przyjechał do Słupska :twisted:
Opublikowano

Ja pojadę :a4fan: tylko nie w tą sobotę (urodziny teścia :bicz: )

Opublikowano

ja moge przyjechac Ja..u na spocik do Słupska :rotfl:

Opublikowano
tylko nie w tą sobotę
i tak będzie zawsze ze komuś cos wyskoczy :cool:
urodziny teścia
to jeszcze rozumiem bo wydawało mi się że teściowej :rotfl:
ja moge przyjechac Ja..u na spocik do Słupska :rotfl:
Aj..k wiesz że będziesz mile widziany :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.