Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz mialem wczoraj do was jechac, zamknalem z kumplami garaz, a tu przed nosem: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=34422

Dwa trupy (bracia) na miejscu ;( dziesiecioletni chlopiec w drodze do szpitala (ich rodzenstwo) ;( Tej czworce z omegi pomagalismy wyjsc z auta, a te sku***ny najebane uciekly :(

jak wjeżdżałem na obwodnice,to akurat mówili o tym na CB

j**any sk***ysyn najebany i bez prawka,dla mnie to zabójstwo.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze masakra ..... na Chylońskiej w Wieżowcach koło Tesco miałem laskę i kilu kolegów ... wiara tam za szybko zawsze śmigała a do tego jeszcze najebany to nie ma słów :sick3:

Opublikowano

Wieżowcach koło Tesco miałem laskę i kilu kolegów

do niedawna w tych blokach mieszkałem,moja ex mieszka tam dalej.

Opublikowano

ooo widzisz ... na ryneczek chodziłem na zakupy .... i do sklepiku Arki pogadać z chłopakami ...nie wiem czy jeszcze jest ten sklepik na rynku :mysli:

Opublikowano

Najgorsze jest to ze w najlepszym* przypadku dostanie 12lat... Przeciez to ku***a jest morderca... Dwa ciala byly rozrzucone w odleglosci ~100m od siebie, a chlopczyk jakims cudem zostal w tylnej czesci samochodu ;( Nawet pasy im nie pomogly, nie minela minuta zanim dobieglismy, obaj nie mieli tetna :confused4: ciala zmasakrowane, widok okropny... :(

*tzn najorszym dla niego

Opublikowano

Juz mialem wczoraj do was jechac, zamknalem z kumplami garaz, a tu przed nosem: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=34422

Dwa trupy (bracia) na miejscu ;( dziesiecioletni chlopiec w drodze do szpitala (ich rodzenstwo) ;( Tej czworce z omegi pomagalismy wyjsc z auta, a te sku***ny najebane uciekly :(

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

tylko 12 lat? ja bym skurczysynowi rece i nogi poucinała żeby był kaleką na zawsze!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

...nie wiem czy jeszcze jest ten sklepik na rynku

jest,jest,stamtąd masz szalik :naughty:

Opublikowano

Juz mialem wczoraj do was jechac, zamknalem z kumplami garaz, a tu przed nosem: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=34422

Dwa trupy (bracia) na miejscu ;( dziesiecioletni chlopiec w drodze do szpitala (ich rodzenstwo) ;( Tej czworce z omegi pomagalismy wyjsc z auta, a te sku***ny najebane uciekly :(

:shocked:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Alona jak po wyjeździe.....???

... z kolegą :naughty:

nawet na spot nie przyjechałaś

Opublikowano

Przecież pisałam, że jestem w Olsztynie i nie mogłam przyjechać na spot, w środe tez mnie nie bedzie, bo jade do wawy. :chytry: :chytry: :chytry:

A po wyjeździe superrrrr, jade znowu niedługo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A po wyjeździe superrrrr, jade znowu niedługo :kox: :kox: :kox:

Rozszalałaś się :tongue4:

Opublikowano

antonio zazdrosny :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

antonio zazdrosny :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1:

:no:

:polew:

Opublikowano
:cygaro:
Opublikowano

oooo Kacza pokazałeś się :cool1:

Opublikowano

oooo Kacza pokazałeś się :cool1:

ke :mysli:

Opublikowano

oooo Kacza pokazałeś się :cool1:

ke :mysli:

chwilę obserwował wątek

Opublikowano

Niedlugo wpadne na spota ... spokojnie ;):hi:

Zabiegany troche ostatnio jestem ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.