Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co się z Alvarem dzieję w ogóle go nie widać ...

zdał sobie sprawę,że to co stoi na podwórku,to Białoruska snopowiązałka,a nie B7 170PS S-line :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:polew::lol1::polew::buhaha::polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To zobacz co go czeka po kilku latach na obczyznie[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 23:22_________________________________________________B7 po lifcie by Alvaro

golfem_pod_kombajn

Opublikowano

kurde co u Was się dzieję z tymi kropkami .... normalnie na topie są w rewirze :naughty::decayed:

Opublikowano

tylko, że mój Irlandczyk jest rasowym zdrowym Polakiem :gwizdanie

no nie wiem,nie wiem :cool1:

..mi tam wyglądasz na niedopieszczoną :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

U nas kropka to: o Pochwała

Opublikowano

To zobacz co go czeka po kilku latach na obczyznie[br]

623879.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

:siema:
Opublikowano

:hi:

o K U R W A :shocked:

...jaki zaszczyt :hi:

Opublikowano

tylko, że mój Irlandczyk jest rasowym zdrowym Polakiem :gwizdanie

no nie wiem,nie wiem :cool1:

..mi tam wyglądasz na niedopieszczoną :gwizdanie:

no jakbys się widywał ze swoją kochanką raz na 3 tygodnie, to też byś tak wyglądał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to Bieńkowi o Pochwała

Opublikowano

623879.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Obawiam sie ze wygladalibyscie jak rodzenstwo :polew:
Opublikowano

Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to Bieńkowi o Pochwała

po co :cool1:

...naślij na niego Mario :naughty:

Opublikowano

:hi:

:siema:

:hi:

o K U R W A :shocked:

...jaki zaszczyt :hi:

witam śmietankę z pomorza :naughty:

Opublikowano

witam śmietankę z pomorza :naughty

co :cool1:

..znowu cię Marzena zostawiła,że zamiast bzykać,siedzisz na forum :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

623879.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a swoją drogę odłączyłabym wagonik dla tego Pana, spodobał mi się :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bieniek Ty to zawsze umiesz trafić w mój gust :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Obawiam sie ze wygladalibyscie jak rodzenstwo :polew:

to Ty nie wiesz, że ludzie dobierają się na zasadzie podobieństwa rys twarzy!!!!!??? Robią to nieświadomie... :) :) :)

Oj Bieniek Bieniek to co Ty wiesz.... :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

hmmmm... a no w sumie chyba jednak nic nie wiesz, bo Paulina ani troche nie jest do Ciebie podobna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przynajmniej nie wtedy jak masz buszmeńskie włosyyyyyyyy na głowie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lepiej się trzymać jednej lokomotywy niż intercity z rozjechanym rozkładem jazdy :decayed:

:siema:

podobno ktoś ma żniwa

widzialem kombajn na polu :polew:

Opublikowano

witam śmietankę z pomorza :naughty

co :cool1:

..znowu cię Marzena zostawiła,że zamiast bzykać,siedzisz na forum :gwizdanie:

:decayed:

leszcz :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przypadek Tomka jest jak historia o Magdzie...

MA gdzie,ale nie ma z kim :cool1:

Opublikowano

witam śmietankę z pomorza :naughty

co :cool1:

..znowu cię Marzena zostawiła,że zamiast bzykać,siedzisz na forum :gwizdanie:

:decayed:

leszcz :decayed::polew: :polew: :polew:

ucałuj ją :),i w ogóle,całą resztę zrób też :wink4:

...oczywiście ode mnie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.