Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zalezy czy Pusia sie wyrobi ze mną.... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko wszystkim:) szukam małej pomocy w elektrycznych sprawach dokładnie licznika:) czy jest mi ktoś w stanie pomóc tu z pomorza???

Opublikowano

siemanko wszystkim:) szukam małej pomocy w elektrycznych sprawach dokładnie licznika:) czy jest mi ktoś w stanie pomóc tu z pomorza???

przyjedz na spota oblukamy,obwąchamy, naznaczymy i pomyślimy :polew:

zapraszamy :hi:

Opublikowano

to zalezy czy Pusia sie wyrobi ze mną.... :gwizdanie:

na miescie mówia,że ty jesteś trzysekundowiec :gwizdanie:

...więc Pusia załatwi cie w półtora sekundy :cool1:

Opublikowano

na miescie mówia,że ty jesteś trzysekundowiec

trening czyni mistrza :naughty:

poprawie sobie ten czas :decayed:

Opublikowano

:polew:

A tak na marginesie Cristoforo, co się dzieje z Twoją Pusią ? :> Ostatnio tu nie zagląda :>

Jestem przemęczona pracuje :) W prównaniu co do nie których wam to sie chyba nudzi :)

Opublikowano

dzisiaj TIR wysłał moja A4ke na przymusowy urlop ;(

Opublikowano

dzisiaj TIR wysłał moja A4ke na przymusowy urlop ;(

co,kryzys w firmie :gwizdanie:

Opublikowano

dzisiaj TIR wysłał moja A4ke na przymusowy urlop ;(

rozpitolił?? mocno?? :shocked:

Opublikowano

Pierdoła z TIRa ktory skreca w prawo z lewego pasa :wallbash: :wallbash:

Tomeks, zle kombinujesz ;p

Opublikowano

siemanko wszystkim:) szukam małej pomocy w elektrycznych sprawach dokładnie licznika:) czy jest mi ktoś w stanie pomóc tu z pomorza???

przyjedz na spota oblukamy,obwąchamy, naznaczymy i pomyślimy :polew:

zapraszamy :hi:

bo kurcze elektryk chce mnie obciagną z kasy myśli ze frajerem jeste ;)

Opublikowano

Tomeks i Jaca - a najsmieszniejsze w tym ze wczoraj siedzialem do 23ciej i naprawile ta cholerna klape ktora podobno jest nierozbieralana i trzeba ja wymienic.

znalazlem w czym problem i wszystko sie rozbija o taki pierdół ze szok.

nie ma uszkodzen ani w elektronice ani w tych ciegnach ani przepustnicach.

debile z audi potrafia tylko wcisnac nowe elementy. robilem dzis opis na forum. :wallbash: no ale co tam dokoncze.

tak sie rano cieszylem ze w koncu zadna kotrolka sie nie swieci :wallbash:

Opublikowano

a mocno oberwała??

Opublikowano

Tomeks i Jaca - a najsmieszniejsze w tym ze wczoraj siedzialem do 23ciej i naprawile ta cholerna klape ktora podobno jest nierozbieralana i trzeba ja wymienic.

znalazlem w czym problem i wszystko sie rozbija o taki pierdół ze szok.

nie ma uszkodzen ani w elektronice ani w tych ciegnach ani przepustnicach.

debile z audi potrafia tylko wcisnac nowe elementy. robilem dzis opis na forum. :wallbash: no ale co tam dokoncze.

tak sie rano cieszylem ze w koncu zadna kotrolka sie nie swieci :wallbash:

gdzie masz ten opis?

problem jest w tym łączniku kulowym cięgła :mysli:

Opublikowano

dzisiaj TIR wysłał moja A4ke na przymusowy urlop ;(

Stary wyczyść skrzynkę bo PW nie można do Ciebie wysłać. łanie Ci dojebutał jak widziałem na fotce.

Pozdro dla grupy 3 miasta

Opublikowano

GDzie te fotki?

Opublikowano

GDzie te fotki?

no właśnie :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 20:49_________________________________________________to spocio jutro o 19, jo :?: :decayed:

Opublikowano

gdzie masz ten opis?

problem jest w tym łączniku kulowym cięgła :mysli:

dopiero go tworze. łącznik moim zdaniem spadal z tego samego powodu ktory u mnie powodowal błąd. dolne mocowanie jest na tulejce ktora porusza klapami. ina tej tulejce jest luz, ktory powoduje ze dzwignia ma wieskzy skok o pare mm, w u mnie powodowalo to ze komp glupial bo nie mial oporu, a u Jacy wypinanie sie łącznika (chociaz jak ogladalem lacznik to bym go zreanimowal w 10 minut tak zeby nie spadal :gwizdanie: )

postaram sie jutro wpasc . ale kuzwa oplem :wallbash:

Opublikowano

dzisiaj TIR wysłał moja A4ke na przymusowy urlop ;(

Współczuje :( :(

a gdzie te fotki o których wspomniał hornet ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.