Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzedni właściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A kto Ci to powiedział :?: :decayed:

Ambro jak chcesz to dam Ci się przejechać i jak powiesz, ze się fajnie nie jedzie...

Na pewno, nie fajnie się jedzie się :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kiedy mogę trochę pokatować ? :przebiegly:

nie świruj :cool1:,non stop katujesz upss1075261.gif

głodnemu chleb na myśli :gwizdanie: :gwizdanie:

całe szczęście,że jest opcja sprawdzania pisowni :cool1:

...bo jedną ręką nie dałbyś rady polskich znaków używać :gwizdanie:

Opublikowano

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzedni właściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A kto Ci to powiedział :?: :decayed:

Robert, po ocenie stanu tychże wałków, który jest idealny :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:04_________________________________________________ps. robimy siakis spocik jutro czy cuś?? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

steskniłam sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Czysty fart :gwizdanie: i tak pewnie niewymieniane :evil: :evil:

Opublikowano

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzedni właściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A kto Ci to powiedział :?: :decayed:

Robert, po ocenie stanu tychże wałków, który jest idealny :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:04_________________________________________________ps. robimy siakis spocik jutro czy cuś?? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

steskniłam sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rob :OMG:? zapiał vaga? i zrobil logi ? :decayed: hahah juz nie irlandczyk :D ?

Opublikowano

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzedni właściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A kto Ci to powiedział :?: :decayed:

Robert, po ocenie stanu tychże wałków, który jest idealny :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:04_________________________________________________ps. robimy siakis spocik jutro czy cuś?? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

steskniłam sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rob :OMG:? zapiał vaga? i zrobil logi ? :decayed: hahah juz nie irlandczyk :D ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Irlandczyka już nie ma :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

No racja, można dziś zrobić jakiś spocik jak są chętni. Ale fajnie by było coś za dnia wykombinować a nie ciągle po ciemku :>

Opublikowano

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzedni właściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A kto Ci to powiedział :?: :decayed:

Robert, po ocenie stanu tychże wałków, który jest idealny :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:04_________________________________________________ps. robimy siakis spocik jutro czy cuś?? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

steskniłam sie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rob :OMG:? zapiał vaga? i zrobil logi ? :decayed: hahah juz nie irlandczyk :D ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Irlandczyka już nie ma :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Aaaa teraz ktos w PL vaguje ?:D czy irlandczyk wrocil ?:D :gwizdanie:

Opublikowano

No racja, można dziś zrobić jakiś spocik jak są chętni. Ale fajnie by było coś za dnia wykombinować a nie ciągle po ciemku :>

Pod matarnią jest zawsze ciemno a gdzie indziej zimno :decayed:

Opublikowano

Irlandczyka już nie ma :tongue4:

po Twoich nerwowych wypowiedziach w wątku widać skutki braku VAG'owania

:evil:

Opublikowano
:vaglogi: KONIECZNIE ! :D
Opublikowano

ale u mnie wszystko działa bez zarzutu i Vagowania nie potrzebuje, więc nie wiem o co Wam chodzi :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

kazda kobieta potrzebuje . . . a jezeli Ty nie . . . to jestes jakas inna :P

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 12:14_________________________________________________to co robimy spota?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

może zrobimy jakiś klubowy wypad do kina albo na kregle?? haha :kox: :kox: :kox: :kox:

ale wieczorem, bo ja do 19 na uczelni :P

Opublikowano

to co wagujemy dzisiaj?? :gwizdanie:

:cool1:

Opublikowano

Antonio jestes chetny ? :polew:

Opublikowano

czy w mojej wypowiedzi zauważyłeś chęć :?: :cool1:

Opublikowano

A czy w mojej wypowiedzi zauwazyles stwierdzenie ? :naughty:

Oj AlDona bedzie ciezko :vaglogi::yeee:

Opublikowano

ej ej, Aldona to tylko jedna osoba może do mnie mówić!!!!!!!! :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Grozisz mi ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.