Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

sorka chłopaki że wczoraj nie wpadłem ale składałem swojego crossa do końca

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

I prawidłowo! :naughty:

Kupujesz mojego? :kox:

Własnie od roba wrociłam i juz jest megajedzie.pl :naughty:

I megakopci.pl rowniez :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:42_________________________________________________

sorka chłopaki że wczoraj nie wpadłem ale składałem swojego crossa do końca

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi

Nie gadaj glupot. Ja swojego mam prawie 2 lata i jedynie wymienilam przeplywke i gruszke od turbiny :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj glupot. Ja swojego mam prawie 2 lata i jedynie wymienilam przeplywke i gruszke od turbiny :kox: :kox: :kox:

a o tym silniku co przekładaliśmy na spocie i o tym, że Fiat 126p objechał Cię z kreski na światłach w GD to nie łaska się przyznać :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:54_________________________________________________aaa i jeszcze jedno - mówiłaś, że zawsze jak jedziesz do Olsztyna to jedziesz poboczem bo TIRy się wq że blokujesz ruch :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

Ja rozumiem że B5 to mega lans, wypas i w ogóle długo można byłoby pisać... :decayed: :decayed:

ale wymieniać na starszy to raczej głupota z tym silnikiem to już w ogóle. :blink: Poczekaj do lata do będziesz mógł kupić mojego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej opcji nie rozważałem :hi:

ale 2.5TDI w b5 to i tak nie najlepszy pomysł bo lepsze auto które się z kimś dzieli niż takie które stoi u mechanika :decayed:

oczywiście trochę przesadzam, aż tak się nie psuje ale zaliczany jest ten silnik do dość wadliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli chodzi o 2.5 w B5 to rzeczywisćie może być zonk!

B5 bedzie stało na warsztacie a Mario będzie latał pożyczoną furą

ale to czy BĘDZIE się psuło czy NIE zależy od tego jak dbał o niego poprzedni właściciel :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co Ci??

Alonka po prostu nie lubi jak sie zle mowi o 2.5 tdi a szczegolnie o jej aucie ;]

...tak to juz wlasnie jest ;P :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co Ci??

Alonka po prostu nie lubi jak sie zle mowi o 2.5 tdi a szczegolnie o jej aucie ;]

...tak to juz wlasnie jest ;P :decayed: :decayed:

taaaa, ciekawe kto był tak zajarany jak mógł pojeździć moim 2,5 tdi, które przecież rzekomo nie jedzie :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

jest naprawiona turbina i wszystko za***iście, doslownie latam !!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chociaż zgodzę się, że awx tudzież arl mają większą potęgę, ale mam 2,5 i trudno nie zmienię już tego!!!!!!

przestańcie się czepiać!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ona sama najlepiej wie jakie ten silnik strzela fochy :tongue4:

Ambro nie wymądrzaj się bo nic nie wiesz, fochy to strzela sam mój samochód (bo jest stary i ma 250 tysi najechane), a jeżeli chodzi o silnik, to wymieniłam jedynie gruszke i przepływke, no nie licząc pokrywy zaworów, która poszła ze starości... więc chyba źle nie jest???

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzendi wlaściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zostawcie już te 2,5 tdi w spokoju, ja nie zmienię zdania na temat tego, że jest za***isty jak się o niego dba, koniec kroooooooopkaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :hi: :hi: :hi: :hi:

Ambro jak chcesz to dam Ci się przejechać i jak powiesz, ze sie fajnie nie jedzie, to dostaniesz :tongue4: w łeb :tongue4:

I megakopci.pl rowniez

Batory ??? :polew: :polew: :polew:

taaaaa, bo przez 3 miechy praktrycznie bez turbiny jezdzilam hehe i tak zakopcil dzis jak logowaliśmy, że koles za mną chyba musiał nawigację włączyć żeby wiedzieć gdzie jedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...