Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina: :slina:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurna jak mnie męczy ta ekologia DPF wiesz ile to kosztuje :cool1:

Opublikowano

Dobre felgi w tym poprzednim :good::naughty:

Opublikowano

Dieselek :good: :good:

a benzynka wydaje mi się że bita z przodu :mysli:

Opublikowano

Lampy przerezasz a zdezaka nie dasz rady :?: :decayed

ale ja sprzedaję A4,zmieniam na A6 :cool1:

ufff, to w koncu zmienisz klub :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ty nie masz A4,a w klubie jesteś :gwizdanie:

powiedz lepiej ile twój aftomat pali w mieście,powiedzmy w sporym ruchu,ale bez mega korków :cool1:

...bo może bym se tipa pirdolną :mysli:,ale jak ma mi palić 13-15,to ... :no:

jeszcze nigdy przy tankowaniu nie wyszlo mi wiecej niz 10l / 100 . no moze 10,5...

zeby spalił 13 to musialbys butowac od swiatel do swiatel nonstop...

A6 to troche wieksza buda . ale nie ma opcji zeby tyle łykał. znajomemu allroad pali tez maks 11...

-------------------

a A4 mam . nie gadaj glupot :D

tyle ze chwilowo nie ma drzwi :D

.... mam sie do klubu OPLA zapisac ?? :kox::polew:

Opublikowano

Dobre felgi w tym poprzednim :good::naughty:

cała jest za***ista,gdyby nie tip,to rano by była moja :gwizdanie:

Opublikowano

cześć koleszkowie z POMORZA :hi:

Opublikowano

A co az tak sie boisz tipa czy spalania z tipem ? :cool1:

Opublikowano

a kto auto zmienia ? TOMEK ?

Opublikowano

a A4 mam . nie gadaj glupot :D

ta,to przyjedz nią :cool1: :gwizdanie:

no właśnie na forum A6 jest taki wątek i każdy tam pisze,że od 13 do 15 po mieście,a to jednak trochę dużo,

jak bym kupował nowe auto za 250 tysi,to bm na to lał,a tak,akceptowalne spalanie to max 12.

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:48_________________________________________________

A co az tak sie boisz tipa czy spalania z tipem ? :cool1:

bardziej tipa,że będę żałował,jak będą mnie objeżdżali z pod świateł,choćby jakaś głupia Rav-4 :gwizdanie:

ale spalania też,bo jak ma palić tyle co 3,2 benzyna,to wolę banzin i nie bać problemów,jakie stwarzają diesle audi.

Opublikowano

moze w warszawie jak stoja nontop w korkach. to moze tyle pali...

ja widac slabo jezdze :D bo teraz widze ze astra 1.8 pali wiecej , niz 3.0tdi...

a na moje oko to spalanie miedzy TIPem a Manualem nie bedzie sie roznic wiecej niz litr. nawet mniej.

te skrzynie to juz naprawde inna bajka niz stare automaty. bardzo szybko dziala lock-up i skrzynia dziala bez poslizgu, praktycznie tak jak manual. do tego zmienia biegi tak ze silnik chodzi zawsze w optymalnych warunkach a recznie nie zawsze nam sie chce tyle mieszac biegami.

Kup TIPa . nie bedziesz juz chcial go zmieniac.

a przyjechac moge . jak bedzie ladna pogoda bo zmarzne bez drzwi ... :polew:

....

a co do scigania to fakt. ze swiatel gorzej sie startuje... no ale kuzwa A6 to nie subaru impreza i nawet 3.2 benzyna nie sluzy do scigania tylko do sprawnej ale komfortowej jazdy.

nie spotkalem jeszcze nikogo kto by żalowal zakupu 3.0tdi + TIP

Opublikowano

a kto auto zmienia ? TOMEK ?

ehe :rolleyes:

Opublikowano

Ja mialem raz Mesia 320 cdi w automacie ... tez z jakims tam tipem czy co to bylo ... i nigdy wiecej ;D wiec jak bym byl na twoim miejscu to olal bym tipa i szukal manuala .

Opublikowano

o tym samym myślę :good:

Opublikowano

Kup TIPa . nie bedziesz juz chcial go zmieniac.

no właśnie mnie kusi :cool1:

...kiedyś sporo jeździłem fordem aerostarem w automacie i pamiętam jak mówiłem,że jak będzie mnie kiedyś stać na dobre auto,to na 100% będzie to automat.

Opublikowano

Taaa a potem Tomeks bedzie jeczal ze go objezdzaja i nie da rady wyprzedzac normalnie ;P

Opublikowano

Ja mialem raz Mesia 320 cdi w automacie ... tez z jakims tam tipem czy co to bylo ... i nigdy wiecej ;D wiec jak bym byl na twoim miejscu to olal bym tipa i szukal manuala .

Ty nie porownuj kijowej skrzyni w mesku , co nawet prawdziwego trybu recznego nie ma z TIPtronikiem, ktory od lat jest chyba najlepsza skrzynia.

swoja droga mam rozumiec ze pasek 130 koni chodzi lepiej niz 3.2 CDI :kox: :kox: ???

Opublikowano

Tip do a6 bedzie jak znalazl...

Bierz tipa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.