Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Lampy przerezasz a zdezaka nie dasz rady :?: :decayed

ale ja sprzedaję A4,zmieniam na A6 :cool1:

ufff, to w koncu zmienisz klub :good:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ty nie masz A4,a w klubie jesteś :gwizdanie:

powiedz lepiej ile twój aftomat pali w mieście,powiedzmy w sporym ruchu,ale bez mega korków :cool1:

...bo może bym se tipa pirdolną :mysli:,ale jak ma mi palić 13-15,to ... :no:

jeszcze nigdy przy tankowaniu nie wyszlo mi wiecej niz 10l / 100 . no moze 10,5...

zeby spalił 13 to musialbys butowac od swiatel do swiatel nonstop...

A6 to troche wieksza buda . ale nie ma opcji zeby tyle łykał. znajomemu allroad pali tez maks 11...

-------------------

a A4 mam . nie gadaj glupot :D

tyle ze chwilowo nie ma drzwi :D

.... mam sie do klubu OPLA zapisac ?? :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a A4 mam . nie gadaj glupot :D

ta,to przyjedz nią :cool1: :gwizdanie:

no właśnie na forum A6 jest taki wątek i każdy tam pisze,że od 13 do 15 po mieście,a to jednak trochę dużo,

jak bym kupował nowe auto za 250 tysi,to bm na to lał,a tak,akceptowalne spalanie to max 12.

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:48_________________________________________________

A co az tak sie boisz tipa czy spalania z tipem ? :cool1:

bardziej tipa,że będę żałował,jak będą mnie objeżdżali z pod świateł,choćby jakaś głupia Rav-4 :gwizdanie:

ale spalania też,bo jak ma palić tyle co 3,2 benzyna,to wolę banzin i nie bać problemów,jakie stwarzają diesle audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze w warszawie jak stoja nontop w korkach. to moze tyle pali...

ja widac slabo jezdze :D bo teraz widze ze astra 1.8 pali wiecej , niz 3.0tdi...

a na moje oko to spalanie miedzy TIPem a Manualem nie bedzie sie roznic wiecej niz litr. nawet mniej.

te skrzynie to juz naprawde inna bajka niz stare automaty. bardzo szybko dziala lock-up i skrzynia dziala bez poslizgu, praktycznie tak jak manual. do tego zmienia biegi tak ze silnik chodzi zawsze w optymalnych warunkach a recznie nie zawsze nam sie chce tyle mieszac biegami.

Kup TIPa . nie bedziesz juz chcial go zmieniac.

a przyjechac moge . jak bedzie ladna pogoda bo zmarzne bez drzwi ... :polew:

....

a co do scigania to fakt. ze swiatel gorzej sie startuje... no ale kuzwa A6 to nie subaru impreza i nawet 3.2 benzyna nie sluzy do scigania tylko do sprawnej ale komfortowej jazdy.

nie spotkalem jeszcze nikogo kto by żalowal zakupu 3.0tdi + TIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem raz Mesia 320 cdi w automacie ... tez z jakims tam tipem czy co to bylo ... i nigdy wiecej ;D wiec jak bym byl na twoim miejscu to olal bym tipa i szukal manuala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup TIPa . nie bedziesz juz chcial go zmieniac.

no właśnie mnie kusi :cool1:

...kiedyś sporo jeździłem fordem aerostarem w automacie i pamiętam jak mówiłem,że jak będzie mnie kiedyś stać na dobre auto,to na 100% będzie to automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem raz Mesia 320 cdi w automacie ... tez z jakims tam tipem czy co to bylo ... i nigdy wiecej ;D wiec jak bym byl na twoim miejscu to olal bym tipa i szukal manuala .

Ty nie porownuj kijowej skrzyni w mesku , co nawet prawdziwego trybu recznego nie ma z TIPtronikiem, ktory od lat jest chyba najlepsza skrzynia.

swoja droga mam rozumiec ze pasek 130 koni chodzi lepiej niz 3.2 CDI :kox: :kox: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...