Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ma ktoś z 3miasta waga ?? i mialby troche czasu ...???....

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ma, gorzej z czasem - za to na spocie są zazwyczaj VAGi, choć ostatnio nie było, bo i zainteresowanie też nikłe przez ostatnie tygodnie było małe. Ludzie wolą zapłacić :cool:

Opublikowano
  • Autor

Brynia, ten hotel jest w pip daleko (noo, powiedzmy).

Zapomniałem Ci napisac, może spróbuj tam zadzwonić i się dowiedzieć o te interesujące Ciebie rzeczy :

http://www.willalubicz.pl/

lubicziu3.png

Opublikowano

to może wykombinujemy jakiś spocik w terminie który pasi Brynii ?

Opublikowano

była by okazja do oblookania bryniowozu ... :grin:

Opublikowano

Wolałbym piwko za tego Vag'a postawić ...hmmmm no ok nie jedno piwko ;)

Opublikowano
choć ostatnio nie było

miałem lecz nie było zainteresowania :cool:

Opublikowano

To jesli byla by taka mozliwość to jestem zainteresowany i to bbb. Chodzi mi konkretnie o kat wtrysku. Mam zmodyfikowany soft i nie wiem jaki to dokladnie jest. A wyszło mi na vag'u ze powinienem ustawic tylko moze to wlasnie wpłynąc na moj wgrany soft. Narazie nic nie bede ruszał.

Opublikowano

To jesli byla by taka mozliwość to jestem zainteresowany i to bbb. Chodzi mi konkretnie o kat wtrysku. Mam zmodyfikowany soft i nie wiem jaki to dokladnie jest. A wyszło mi na vag'u ze powinienem ustawic tylko moze to wlasnie wpłynąc na moj wgrany soft. Narazie nic nie bede ruszał.

Jeśli pojawisz się na spocie 9 czerwca to Zdeniu napewno Ci autko Z VAG-UJE :wink:
Opublikowano

Jestem nowy w klubie ale postaram się byc na waszym spocie bo to super pomysł :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

przyjedź, przyjedź :grin: Ja jeszcze w przyszłym tygodniu roześlę mejla do wszystkich (Gdynia, Sopot, Gdansk i jakieś okolice...). Fajnie jakby adadur się przydizlował (podkreślenie, że masz dizelka i nie będzie drogo :wink: )

Opublikowano

no chyba coś zaczyna się dziać w temacie :grin:

pre_pl na Tobie ciąży teraz temat mobilizacji ekipy :cool:

ja 9 będę no chyba że wygram w totka w między czasie to pojadę do niemcowa kupować jakiegoś RS-a :polew:

Opublikowano
  • Autor
pre_pl na Tobie ciąży teraz temat mobilizacji ekipy

ee tam, na luzie... muszę najpierw klimę zrobić, dalej gdzieś ucieka.

Możesz dać numer do Remiego ? Gdzieś mi uciekł, a pisanie PW z nim to teraz nie ma sensu :polew:

Opublikowano

poszło PW :cool:

Opublikowano

ja 9 będę no chyba że wygram w totka w między czasie to pojadę do niemcowa kupować jakiegoś RS-a :polew:

Ok , mogę się z Tobą podzielić :evil:

Opublikowano

ja 9 będę no chyba że wygram w totka w między czasie to pojadę do niemcowa kupować jakiegoś RS-a :polew:

Ok , mogę się z Tobą podzielić :evil:

:polew:
Opublikowano

zdeniu jedziesz po RSa?? :tongue:

Opublikowano
  • Autor

zdeniu[/color][/b] jedziesz po RSa??

nie, nie... odbiera z Niemiec A5 :wink:

Opublikowano

a sie jeszcze zdziwicie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.