Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dzięki :wink4:

zgrzewka,tradycyjnie

Kubusiów :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

no tak, na dolewkę bo nigdy nie wiadomo jakie będą objawy po płukance, ostatnio trochę dolałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci podrzucę na spota, nie pamiętam ile zostało ale coś koło litra powinno być. Jeśli mnie jutro nie będzie to na następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w najgorszym wypadku będę o 21.30, więc musiałbyś poczekać. Zatańcz, zaśpiewaj, to może przedłużysz spota do tej godziny i nie będziesz czekał sam :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:04_________________________________________________Antonio - to mam podjechać? Bo tak jak pisałem, może uda mi się urwać wcześniej ale jeśli nie to będę dopiero ok 21.30

A poza tym to może ktoś polecić jakieś miejsce gdzie robią polerkę lakieru? Dobrze robią oczywiście :) Bo trochę rysek przybyło po zimie i chyba już czas na ten zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21:30 nie wiem czy jeszcze tam będę bo chory jestem jak ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wezmę ten olej. Zrobimy tak - jak mi się uda urwać wcześniej to wpadnę, jak nie to nie :)

697-826-557 to mój nr jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

dałeś antenę Fazemu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki wynalazek:

http://www.allegro.pl/item972119066_warning_canceller_resetory_canbus_40_zl_2_szt.html

po podłączeniu lamp LED, spowoduje że nie będzie problemów z błędem przepalonej żarówki?

Pytam, bo piszą o xenonach a mnie interesują lampy na tył. Wiem, że można poprostu rezystory wlutować ale takie rozwiązanie jak w aukcji bardziej mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już też wiem :) Poza tym byłby problem z upchnięciem tego boxa, ponieważ za dużo miejsca za lampami z tyłu to nie ma.[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 07:54_________________________________________________I ch***j... Antonio nie wziąłem jednak tych felg. Dziwnym trafem przez noc zniknęły z nich znaczki Audi :polew: Gość (właściciel wulkanizacji) zarzekał się, że to ORI zdjęte z auta żony i to że nie ma wybitych znaczków Audi ani Ronal o niczym nie świadczy, bo przecież te felgi zdjęte są z Audi więc muszą być ORI :) Dla mnie jest jasne - nie ma OOOO ani Ronal = repliki. Czyli szukam dalej.

Link do aukcji ku prestrodze jakby się pojawiła ponownie:

http://www.allegro.pl/item972510942_oryginalne_kola_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.000 za używane repliki to nie jest dobra cena :>

jak nie, tymbardziej z oponami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio chyba na czasie z alledrogo nie jestes :P Za 2.000 to możesz nieśmiało podbijać nawet pod ORI 19". A w 18" masz niezły wybór w całym kraju. Jedynie u nas posucha, chociaż tragedii nie ma - są RS6 ze znaczkami OOOO za 1.500 (trochę styrane na fotach), RONAL za 1.250 (ale dziwny wzór,podobny trochę do RS6), są MAM8 19" za 1.900 (białe) i parę innych za trochę ponad 2k. Także kupowanie replik za 2k nie ma sensu skoro można za taką kasę mieć ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...