Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

I swoim postem potwierdziles ze jestes kolek nie rozeznany w temacie...

Ze Ty taki jestes to nie znaczy ze pomorze tez....

Ktos u mial fajny podpis idealnie odnoszacy sie do twojego posta:

Nigdy nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Chlopaki przyjedzcie poznamy sie pogadamy,a potem kazdy wyciagnie wnioski i bedzie oceniac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiałem się zawsze , skąd biorą się takie kołki drewniane jak Maqk - ale już wiem z A4klub.pe el :polew: :polew:

1- odkrył Ameryke - 2 kluby A4 :polew:

_________________________________________________

Odnośnie rozmownych gości z tego forum - pamiętam wspólne spotkanie w Kato na spocie , kiedy było parę osób z B7 z waszego Pe eLLLLLLL i nawet pary z ust nie puścili do nas , przynajmniej nie do mnie :thumbdown: - a ja zawsze z każdym rozmawiam :) .

Odnośnie wspólnych spotów - to to jest ściema totalna z waszej strony :thumbdown::thumbdown: ,

dajcie sobie spokój z tą żenadą

wy nie chcecie wspólnych spotów - :wallbash: , i taki szajs to wciskajcie swoim nowicjuszom ,

przykładem jest Keżor który próbował robić wspólny spot w Kato i potraktowaliście ( VIPY-sripy i inne kołki) Jego jak i nas jak bydło -

Keżor we Wtorek , a reszta świata w Czwartek :polew: :polew: - i wy chcecie tu o wspólnych spotach dyskutować - cyrk robicie z poważnych ludzi .

Jedynie czewa potrafi się zachować , bo wiadomo skąd dowas trafiła - tam gdzie się ludzię potrafią zachować - a nie ciemnotę wciskać

Po h*j ta gadka :co:

mnie tam żaden łoś do szczęścia nie jest potrzebny, chce przyjeżdżać, to czemu nie, ale po co,na takie problemy są lekarze co my tam możemy poradzić na jakąś fobię,czy zorany łep :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

widać ,że to zdanie dobrze zapamiętałeś - widocznie się ciebie tyczy :polew:

Obrażacie ludzi z A4 .Club.EU choć ich nie znacie - może ciśnienie się wam dzwiga ,że inne forum sie rozwija i częsiecie portkami jak spota zobaczycie

z A4 Club.EU . :polew:

Na eu nikt nie rozmawia o waszych spotkaniach - bo tam nikt niema czasu na taką dziecinadę :kox:

Jak jesteście tacy Cool to zaproponujcie wspólną imprezę na Śląsku - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

widać ,że to zdanie dobrze zapamiętałeś - widocznie się ciebie tyczy :polew:

Obrażacie ludzi z A4 .Club.EU choć ich nie znacie - może ciśnienie się wam dzwiga ,że inne forum sie rozwija i częsiecie portkami jak spota zobaczycie

z A4 Club.EU . :polew:

Na eu nikt nie rozmawia o waszych spotkaniach - bo tam nikt niema czasu na taką dziecinadę :kox:

Jak jesteście tacy Cool to zaproponujcie wspólną imprezę na Śląsku - zapraszam

byłem kiedyś na eu. i tam się gadało tylko o pl. sp***dalaj buraku do siebie i nie rób smrodu w szanowanym temacie :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie już spokój, wyluzujce się - włączcie sobie jakis serial czy coś

nie wyzywajcie się już, to nie mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1620 jak niebędziesz tego samego zdania co GILI to dostaniesz ostrzeżenie :polew:

bo tu raczej musisz przyklaskiwać co niektórym

dobra konczę

czekam na propozycję wspólnej imprezy na Śląsku

Jak chcecie zobaczyć jak się organizuje konkret imprezy sportowe na A4 Club.eu

to zapraszam tutaj

http://www.tourdeslask.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario i wlasnie takie wyzywanie odpycha od was ludzi :thumbdown: z tym, ze nikt nie gadal z ludzmi z eu jak przyjechali do was na spota to nie moj wymysl, tylko paru osob, ktore byly u was raz badz dwa i zawsze staliscie w swoim gronie :confused4: widocznie seryjne B5 sa u was niemile widziane, nie wiem, nie interesuje mnie to :) ale jestem ciekaw jakie byly wasze pierwsze fury w zyciu...maluchy, polonezy, fiaty?? ja zaczalem od A4 z 98' i gorzej juz nie bedzie a przez takie wyzywki tracicie tylko ludzi, ktorzy by mogli do was przyjezdzac a juz napewno nigdy nie zajrza przez takie glupoty :thumbdown:

sam jestem przeciwny tej calej szopce, ktora towarzyszy przynaleznosci do konkretnego forum ale wiem, ze u nas nikt nigdy by nie napisal, ze ktos jest burakiem, kolkiem etc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c*paa z CIebie i tyle.

PRzyszedl narobil szumu i tyle go widzieli.A merytorycznie nic nie wnosi do tematu.

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 22:03_________________________________________________Tzieland wpadnij w srode :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nikt nigdy by nie napisal, ze ktos jest burakiem, kolkiem etc :cool1:

święta prawda , najprawdziwsza prawda - dobrze prawisz :> Tzieland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek a ten kolor to pod autko :naughty: postaram sie wpasc ale jeszcze nie teraz, bo siedze na polwyspie helskim i slaba opcja z jechaniem tylu KM na spota :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak jest u was na pewno nie u nas.....żal mi Ciebie :kwasny:

zapomniałeś co napisałeś przed chwilą :polew:

jeśli tak nie jest u was to czyj to text ? ? " rotces buraku jesteś z pomorza "

_________________________________________________

życzę wspólnych spotów na Pomorzu -

jak zobacze ,że obrażacie A4 .Club.EU , to tak będe reagował , bo niepozwolę siebie obrażać ani wspałniałych osób które są z tamtego forum .

Kończę - miłych spotów życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario i wlasnie takie wyzywanie odpycha od was ludzi :thumbdown: z tym, ze nikt nie gadal z ludzmi z eu jak przyjechali do was na spota to nie moj wymysl, tylko paru osob, ktore byly u was raz badz dwa i zawsze staliscie w swoim gronie :confused4: widocznie seryjne B5 sa u was niemile widziane, nie wiem, nie interesuje mnie to :) ale jestem ciekaw jakie byly wasze pierwsze fury w zyciu...maluchy, polonezy, fiaty?? ja zaczalem od A4 z 98' i gorzej juz nie bedzie a przez takie wyzywki tracicie tylko ludzi, ktorzy by mogli do was przyjezdzac a juz napewno nigdy nie zajrza przez takie glupoty :thumbdown:

sam jestem przeciwny tej calej szopce, ktora towarzyszy przynaleznosci do konkretnego forum ale wiem, ze u nas nikt nigdy by nie napisal, ze ktos jest burakiem, kolkiem etc :cool1:

ja mam seryjną B6 i to w Avancie i nikt mi tego nie wypomina, a tak dla Twojej wiadomości zaczynałem o passata B5 FL :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nikt nigdy by nie napisal, ze ktos jest burakiem, kolkiem etc :cool1:

my się na zlotach lejemy butelkami po baniach, wpadnij :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas nikt nigdy by nie napisal, ze ktos jest burakiem, kolkiem etc :cool1:

my się na zlotach lejemy butelkami po baniach, wpadnij :wink4:

tak to jest najlepiej :naughty: tylko od czego te butle? bo nie wiem w co sie zaopatrzyc :mysli:

Bieniek postaram sie ale nie wiem jak to wyjdzie, czy dziewczyna mnie pusci :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...