Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tacy to pozyja :gwizdanie: , niedawno cukrem dealowali a teraz pyrami :decayed::tongue4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tacy to pozyja :gwizdanie: , niedawno cukrem dealowali a teraz pyrami :decayed::tongue4:

tu juz lepiej nic niemów Carington :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

oj tam oj tam

Opublikowano

http://allegro.pl/pompa-oleju-olejowa-2-0-tdi-140-km-passat-audi-i1781000995.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 13:49_________________________________________________Bienek podeslij mi adres tego sklepu z rns-e

Opublikowano

Tomeks jesteś w Jarosławcu to przy okazji odwiedź Kukulaka i zrób mu foto .... :decayed:

i przekaż życzenia dla solenizantek ... :kwiatek:

Opublikowano

juz Karolowi mówiłem,że zrobimy foto "konara",a on -"tata,to kiepski pomysł" :decayed:

Opublikowano

Tomeks dzisiaj chciałbym podrzucić Ci trochę kartinów do spróbowania dla Twojego Ojca

gdzie Ci je podrzucić, napisz na PW

Opublikowano

do Ola,będę dzisiaj u niego.

Opublikowano

Szukam rozbitego S4 b5 (tak aby przód był cały), jakby ktoś miał jakieś info to śmiało można dać cynka..

a po drugie mała dygresja mi się na usta ciśnie..

Co tu kur** tak cicho? :polew: :polew:

Opublikowano

z takimi co na spoty nie wpadają nie gadamy :no4::decayed:

Opublikowano

Szukam rozbitego S4 b5 (tak aby przód był cały), jakby ktoś miał jakieś info to śmiało można dać cynka..

a po drugie mała dygresja mi się na usta ciśnie..

Co tu kur** tak cicho? :polew: :polew:

Biedaczek... :)

Na h*j Ci esa?

Opublikowano

z takimi co na spoty nie wpadają nie gadamy :no4::decayed:

wiedziałem że mi to wypomnisz.. :naughty: no nie moja wina że się przenieśliście tam gdzie wam w d*py Ciepło :decayed:

Parę części z S4 potrzebuje :cool1:

Opublikowano

wiedziałem że mi to wypomnisz.. :naughty: no nie moja wina że się przenieśliście tam gdzie wam w d*py Ciepło :decayed

przyjedz raz,to zobaczysz jak jest zajebiaszczo,grill,browary :kox:

Opublikowano

Olo ma podobno wolne :kox: :kox:

Opublikowano

ja wiem że jest fajnie, tylko jak dla mnie to ładny kawałek jazdy, tak na Matarnię to jeszcze jakoś przebolałem.. no chociaż to nie jest wytłumaczenie aby raz w miesiącu chociaż podjechać..

trzeba będzie w końcu coś wymyślić :good:

Opublikowano

Robisz swapa na 2.7 bit?

Opublikowano

W sobote wykopki. Zapraszam na 8 rano, rekawiczki daje gratis od firmy :decayed:

Opublikowano

Ile placisz?? :tongue4:bo sie nudze

Opublikowano

Robisz swapa na 2.7 bit?

gdybym tylko znalazł tanio dawce.. ale to późniejsze plany w sumie

Opublikowano

Ile placisz?? :tongue4:bo sie nudze

jaki idzie zarobic,to też bym pojechał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.