Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

DSC02271111.jpg

Ładnie :good:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 19:07_________________________________________________

przeszczep zakończony

zderzak.jpg :gwizdanie:

Też ładnie ale na lewym błotniku widzę kupę szpachli. Lepiej wymień na jakiś inny, który nie miał przygód. A ten stary mogę odkupić :decayed:

Opublikowano

:banan1:

1a41249560da930f.jpg

gratki

Wczoraj chipowalem swoja i teraz to dopiero frajda z posiadania A4 :kox: :kox: :kox:

Moze w srode pomozesz mi zrobic moje tempo ? :cool1:

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 20:23_________________________________________________Znacie może kogoś ze śląskiego?

Chciałbym aby ktoś z forum podjechał i sprawdził te fotele czy siłowniki sterowania maja 4 piny :confused4: , bo po ostatnim podejsciu do montażu memo foteli dostałem białej gorączki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://allegro.pl/tapicerka-audi-a4-material-2-fotele-kanapa-i1739545149.html

http://allegro.pl/fotel-fotele-prawy-lewy-audi-a8-4e0-d3-lift-i1762798124.html

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 20:55_________________________________________________Oczywiście zwróce koszty ON w $$$$ :decayed:

Opublikowano

Zuckers w końcu Twój parch jedzie MOŻE ciut lepiej niz mój... :decayed:

w środe zakodujemy tempo :hi:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 21:54_________________________________________________

elloooooo żyjecie??? :hi:

Opublikowano

Panowie gdzie kupie żółte żarówki h11??

Opublikowano

Pogoda do d*py :kwasny: a w tv nic nie graja :confused4:

Opublikowano

pogoda po ciulu :thumbdown:

Opublikowano

Slyszeliscie nowine - OLA w przyszlym tygodniu chce sobie zrobic wolne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

u mnie jest ładnie :naughty:, tylko że ja jestem 150km od gdańska

Opublikowano

Slyszeliscie nowine - OLA w przyszlym tygodniu chce sobie zrobic wolne :polew: :polew: :polew:

niech zostawi klucze od grilla i niech sobie idzie na wolne

Zuckers a co się dzieje z Torxem??? Odłożyłeś go do Olka Paździocha?

Opublikowano

Oczywiscie :wink4::good: - chociaz zastanawialem sie aby pozyczyc - u mnie bylby bezpieczniejszy :cool1::polew:

Opublikowano

heja czy ktorys z was kursuje krakow - gdańsk ? mam pake tzn podsufite do dostraczenia klientowi w gdańsku, place 100zł jesli ktorys bylby chetny i mial mozliwosci dajcie mi znac na PW

Opublikowano

heja czy ktorys z was kursuje krakow - gdańsk ? mam pake tzn podsufite do dostraczenia klientowi w gdańsku, place 100zł jesli ktorys bylby chetny i mial mozliwosci dajcie mi znac na PW

Bylem w czwartek w krk,kumpel wyjechal dzisiaj.szkoda,ze wczesniej sie nie odezwales.

Opublikowano

klient kupil dzisiaj u mnie podsufitke do a6c6 a przypuszczacie jakk jest z wysylka tego

Opublikowano

koleżanki i koledzy czy byłby ktoś chętny podjechać i kupić dla mnie te dywaniki???

http://allegro.pl/dywaniki-grube-audi-a4-11-00-2007-oryginal-petex-i1749029815.html

Marcin Lewandowski

PPHU ALKA

Potokowa 21d

80-283 Gdańsk

w środę na spocie bym odebrał... :cool1:

Opublikowano

Kupowalem tam oslone silnika.Przypomnij sie jutro o 16 to podjade.

Opublikowano

:hi:

siema, to jak jedzie ktoś jutro do Ola? bo nie wiem, czy mam do Was zawitać :)

Opublikowano

Ja przyjade - żone ubłagałem :tongue4::polew:

Opublikowano

:hi:

siema, to jak jedzie ktoś jutro do Ola? bo nie wiem, czy mam do Was zawitać :)

świński cycu,wpadnij :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj normalnie, czy Olka nakryl wlasciciel :?: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.