Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Audi chorus +AUX ,MP3 czy to możliwe ?!


probiker

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka w aucie mam radio oryginalne chorus i nagłośnienie bose w bagażniku mam zmieniarkę CD firmy Alpine ... teraz pytanie czy da sie jakoś to przerobić aby można było podpiąć odtwarzacz mp3 lub pendrive ?? bo mam dosyć słuchania już zwykłego radia a kasety adaptera nie chce bo jakość jest na maxa ch.......... ;)

Edytowane przez probiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba chorus pierwszej generacji nie miał wyjścia na zmieniarkę wiec chyba te 2 podane opcje nie będą działały chyba że chodzi o chorusa drugiej generacji to wtedy jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba chorus pierwszej generacji nie miał wyjścia na zmieniarkę wiec chyba te 2 podane opcje nie będą działały chyba że chodzi o chorusa drugiej generacji to wtedy jak najbardziej

"mam zmieniarkę CD firmy Alpine" czyli chyba ma podłączoną zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak to jest chorus i mam zmieniarke płyt CD ALPINE w bagazniku

narazie jedyne zdjęcie jakie mam na kompie wnętrza to..... to może coś dostrzeżecie aczkolwiek wątpię :D

2q0rnfs.png



Cholera chyba będzie d*pa z tego bo rzeczywiscie nie ma to wyjscia AUX ani CD .... to po co zmieniarka w bagażniku ?! nie wiedziałem auto mam od tygodnia czasu :D

Edytowane przez probiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zmieniarka może ktoś sobie wsadził a miał inne radio i do sprzedaży wsadził stare radio ale to też by zabrał zmieniarkę za pewne chyba że jest uszkodzona. do chorus nie ma chyba jak podłaczyć zmieniary bo nie ma to radio takiego wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma bose to zmieniarka nie podłączą sie do radia tylko do instalacji bose bynajmniej ja mam tak w avancie w bagażniku przy wzmacniaczy idzie wtyk na cd a do radia idzie tylko jedna kostka do bose i dodatkowo sie juz nic nie wpina jesli chodzi o zmieniarke.

Sprawdz czy zmieniarka ma zasilanie mozesz wkładać płyty ? I czy po włączeniu radia slychac jak zmieniarka sie włącza w bagażniku zacznij od tego

Jeżeli masz u siebie takie radio to nie widze w nim guzika do włączenia zmieniarki

e7eduber.jpg

Poszukaj kogos z audi concert i sprawdzisz zmieniarke :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez prezesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem że sprawdzałem zmienarke i nie działą nic nie reaguje jak cokolwiek tam wciskam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem że sprawdzałem zmienarke i nie działą nic nie reaguje jak cokolwiek tam wciskam ....

Pożycz audi concert do testu i bedzie wiadomo

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo zmieniara może być w ogóle nie podłaczona bo chorus nie ma wyjścia na zmieniarkę dlatego kolega ci napisał że jak masz kogoś kto ma radio chociaż by concerta to przy jego radiu byś sprawdził czy coś jest warta ta zmieniara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...