Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!


Indi

Rekomendowane odpowiedzi

no tak... zostanę przy zaślepieniu egr... thx za radę!! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko :thumbup1: myślę nad dorobieniem sprysków tylko nie będę inwestował w nowy zderzak znów .....więc szukam gniazd mocowania sprysków w dziale kupie temat założyłem , reszta (montaż) to kosmetyka B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bez sesu kupwac nowy zderzak jak mozna poswiecic troszke czasu i zrobic otwory, ja sie rozgladam za sufitem czarnym listwy wewnetrzne s4 na progi i lotka s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dawna nosiłem się z zamiarem kupna B6 szukałem dużo zwłaszcza quattro i koniecznie 1,9tdi lecz wszystko co widziałem albo nie spełniało wymagań albo sprzątnęli mi z przed nosa.. :kwasny:

Z racji tego że nie było już co oglądać a na wyjazd za granicę nie mam czasu , trafił się ładna wersja S-line :wink:

Zanim opiszę auto pokażę czym się poruszałem wcześniej :

6ofpwl29.jpg

A teraz on:

Model: A4 B6 Avant

Silnik: 1.9tdi AVF

Wyposażenie:

-mała navi

-nagłośnienie boose

-półkubełkowe fotele ze schowkami i elektryką lędzwi

-grzanie pupy

-czarna podsufitka i słupki

-podłokietnik tył z cupholderem

-funkcja komfort na całe dwie szyby przód :P

-ori 17" z tegorocznymi laczami 235/45

-hak

Mody dokonane przeze mnie:

-przyciemnienie lamp tył

-odklejenie znaczków z klapy

Plany:

-s-line zderzaki (ale cena przeraża )

-xenon

-drl (30% długich)

-konserwacja

-wymiana guzika esp i wizytownika (ktoś coś pomoże ogarnąć w dobrych pieniądzach??)

Fotki:

94pkpfr7.jpg

sgvw2j7t.jpg

m26lr2q3.jpg

jmg6fhp7.jpg

uccghh75.jpg

Pozdrawiam Indi

za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :D choć do zajebis***i jeszcze muszę kilka spraw ogarnąć ale małymi kroczkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie malowania środków i pryskam też te elementy szare za odbłyśnikami, gdyż moim zdaniem mocno się teraz kontrastują z czarnymi plastikami na froncie. Rozklejanie poszło mi chyba trochę lepiej bo aż takiej dewastacji nie ma :)

Da się tak wyciąć pod spryski, żeby to dobrze wyglądało ? jest jakiś temat na forum o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tak wyciąć pod spryski, żeby to dobrze wyglądało ? jest jakiś temat na forum o tym ?

nie ma takiego tematu dlatego jak to zrobię to chyba będę pierwszy na forum :naughty::chytry:

jest i nowe koło na sezon letni :D

nce54n.jpg

Edytowane przez Indi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18x8 et 45 z oponami, trochę ziemniaki...... 225/45 ale były w pakiecie po 6 mm mięsa więc na razie muszą starczyć :wink:


Witam po przerwie, siedzi już BRD , DP i jednak EGR wywalony , klapa gaszenia była dobra chyba 13 lat temu jak fabrykę opuścił :facepalm: wpadł też soft dzięki koledze Jarol :naughty: zna się chłopak na swojej robocie!!

Wyszło tak:

2e0rdc1.jpg

Edytowane przez Indi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zdrowa seria tyle wyciąga po dobrym sofcie.

BRD powinno wypluć ok 200KM i 400Nm. Albo to delikatny soft(nawet bardzo jak na ten setup) albo coś nie działa tak jak powinno. Klapę gaszenia można zaadaptować z 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zdrowa seria tyle wyciąga po dobrym sofcie.

BRD powinno wypluć ok 200KM i 400Nm. Albo to delikatny soft(nawet bardzo jak na ten setup) albo coś nie działa tak jak powinno. Klapę gaszenia można zaadaptować z 2

tylko coraz mniej ich jest bo przebiegi rosną... tyle wyszło bo:

turbo nie otwiera do końca trzeba popuścić trochę na sztandze ale to znów się odbije na budzeniu, a 2 to coler mnie trzymie i w lato może puchnąć, było 178KM ale przeładowywało górą , jak wsadzę kiedyś coler to może 190KM się wykręci :wink:

siemka jakie wrażenia z jazdy po sofcie

przepaść między tym co było :decayed:

teraz się nie zastanawiam czy wyprzedzać po prostu to robię :D doładowanie 1.6 bara czuć jak się budzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie sie moc praktycznie jak umnie w 2.5, teraz pewnie mysli co by tu dalej zrobic aby moc podniesc ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w serii mam bardzo podobny program teraz ;)
prawie to samo jeśli chodzi o hp jak i Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobić.....na pewno większy cooler :decayed: koledzy polecacie jakiś sprawdzony zestaw hid bez błędów?? miałem z can busem jakieś chińskie i siały błędy i żeby świeciły na biało , może być z poświatą żółtego ale nie niebieskie...ktoś coś??


trochę foteczek zapodam bo dawno nic, z nowości to lampy przód depo wpadły na zdjęciach jeszcze stare (for sale) :

14aikco.jpg

2q226f6.jpg

2rgg80i.jpg

2jax2li.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori RS6 18" ;-) 17"-stek sie pozbylem

pro rs6 były 19 et35.

Ps świetny Avant.

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertex-y nie walą błędami mam 5000k jak dla mnie optymalna barwa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...