Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolizja parkingowa


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem ponieważ gościu przyhaczył w moją b6 na parkingu i otarł się o zderzak, błotnik oraz lekko go powgniatał. cała sprawa wydaje się być na dobrej drodze... była policja porobili zdjęcia spisali dane, zgłosiłem o kolizji do PZU(TU tego gościa) no i dzisiaj przyjechał rzeczoznawca i stwierdził, że te dwa elementy nadają się do naprawy blacharsko lakierniczej. wieczorem ma podesłać kosztorys. i teraz pytanie dlaczego mam mieć malowany błotnik i zderzak skoro nie były malowane i są to części oryginalne? nie dość że mi auto zniszczył to w dodatku mam być stratny...

9f4dea063d8e1af8gen.jpg

3db93fc71128dcb2gen.jpg

obtarcie na zderzaku to może jakąś pasta zejdzie, ale pogniecionego błotnika to ja nie chce. może ma ktoś lewy przedni błotnik w kolorze lz5l na sprzedaż? i czy błotnik z a3 jest taki sam jak a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotniki napewno sa inne, czekaj na wycene i potem ewentualnie sie odwołaj jak bedzie za mało kasy albo oddaj do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz coś pognieconego to w życiu bym się nie zgodził na "naprawę". Masz otrzymać nowy element, bo przecież Twój nie był pognieciony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd mam wziąć nowy element w ASO już pewnie zapomnieli o tych samochodach :D a z rzeczoznawcą nie ma co gadać tylko dopiero z TU. póki co nadal czekam na ile wyceni szkode.

ps. dostałem wycene co o tym sądzicie? osobiście średnio mi sie to widzi, ale biorąc pod uwage że zderzak może uda sie doprowadzić do poprzedniego stanu. a błotnik może znajde używany na alledrogo w kolorze i dobrym stanie.

0d4b3bcc55e2c6f5gen.jpg

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdybyś załączył jeszcze 1 stronę. Ew. podeślij na [email protected]

Ale już widzę uchybienia w postaci współczynnikó i urealnień obniżających koszt naprawy.

Błotnik nie podlegał uprzedniej naprawie ?

Mam na myśli czy likwidator badał grubość powłoki lakierowej i nie ujawnił wcześniejszej naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...