Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegraki timex - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie polecam zegarków TIMEXa, dałem za swój prawie 8 stówek i miał to być zegarek na imprezy okolicznościowe, elegancki. No i wszystko było ok aż skończyła się gwarancja. Używany był przez dwa lata łącznie może 20 razy i automat się popsuł, zegarka nie da się nakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Timex expedition na weselu klasnąłem puścił teleskop i spadł na podłogę. Wskazówki przestały chodzić oddałem na gwarancji i nie zrobili. Kupiłem po tym 2xcasio

jeden do pracy Casio W-800H za 60zł i G-Shocka za 600zł na codzień. Obydwa chodzą ten tańszy już 4 lata bez zarzutu, G-Shock idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ciekawie z timexem bywa. Chociaż nie powiem T2P140 jest designerski i dobrze na ręku leży . Na zdjęciach wygląda dużo większy niż w rzeczywistości :wink: . Na ten moment jedyną alternatywą jest casio ef-540d-1avef . Może ktoś z Kolegów posiada ten model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ciekawie z timexem bywa. Chociaż nie powiem T2P140 jest designerski i dobrze na ręku leży . Na zdjęciach wygląda dużo większy niż w rzeczywistości :wink: . Na ten moment jedyną alternatywą jest casio ef-540d-1avef . Może ktoś z Kolegów posiada ten model?

jako że dziewczyna moja pracuje od kilku lat w sklepie z zegarkami to ją podpytałem i cytuje:

"W obu gwarancja 3 letnia a nie dwu, w przypadku obecnego prawa jest to korzystne. W obu ta sama wodoszczelnosc 10atm, to samo szklo mineralne. Bransoleta sie roznia bo w casio jest stal szlachetna a w timexie stal Timex jest inteligent quarz, wiec mechanizm ma bardziej rozbudowany i dokladniejszy. U nas sprzedaje sie ten model bardzo dobrze, reklamacji jeszcze nie bylo (w ciagu 3 lat). Fajny jest w nim kompas i termometr (jesli sie z tego korzysta) termometr nie jest super dokladny na chlopski zreszta rozum i zeby prawidłowo dzialal nalezy zdjac go z reki Co do powloki w timexie nie jestem przekonana, bo to jednak powlekanie galwaniczne, czyli srednio trwale zwazywszy na wodoszczelnosc i mozliwy czesty kontakt z woda. Wizualnie dwa zupelnie rozne zegarki. Osobiscie postawilabym raczej na timexa ze wzgledu na mechanizm. Jedyne co mnie martwi to kolor bransolety, ale zawsze mozna z tego wybrnac i przyszlosciowo zakupic pasek np. kauczukowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa na temat zegarków Casio Edifice. Przez ostatnich 10 lat maiłem 6 lub 7 różnych modeli i zupełnie nic złego z nimi się nie działo. Jedynym minusem są szkiełka podatne na zarysowania :(

Teraz do mojej kolekcji dołączyła:

n7f9559k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od ponad roku Timexa do użytku codziennego, podświetlanie skończyło się po pół roku i czasami muszę go pchnąć do przodu, bo się zawiesza, ale podejrzewam że problemem jest bateria. Ogólnie wytrzymały na uderzenia, upadki, wodę itp. A kupiłem go z dolnej półki za niecałe 300zł. Niestety zgubiłem gwarancje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując opinie wyłamałem się i wybrałem http://www.casio-polska.pl/casio-ef-539d-7a-p-6659.html ot taki biały :wink: jak dojdzie to zdam relację. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie leci właśnie taki Casio

Casio - G-Shock Wave Ceptor Solar GW-A1000FC-1A:

Parę dni korzystam i jestem zaje*iście zadowolony!

Wykonanie rewelacja.

Jedyny minus to ciężkie ustawienie czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...