Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradziono audi a4 b7


bonzaj88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki z forum. Dzis w nocy ze wtorku na środę skradziono mi moje audi a4 b7 avant w automacie kolor szary metalik o nr rejestracyjnym EZD FU 71 w miejscowości Łeba na ulicy Sportowej. Proszę Was o pomoc w odnalezieniu tego auta moze ktoś z Wad widział dzisiaj (03.09.2014) to auto w okolicy Łeby jeśli tak to proszę o informacje w tym wątku.

Wiem że szanse na odnalezienie są małe ale zawsze trzrba spróbować na własną rękę walczyć o swoje.

c5313ebba9f40d859e2d6a7fb619ca18.jpg

dbe36108766fe1e526fbb4bb7d40cfc9.jpg

0770441f5066417281c1b52e40d927c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad morzem ładnie kradną ;/ . mojemu wujkowi 13 sierpnia w Jarosławcu ukradli A6 C6 ale się nie odnalazło. wiec tu niestety też mała szansa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC całe szczęście jest ale zobaczę co zrobi ubezpieczyciel czy będzie robił problemy czy wypłaci bez problemu niestety cena auta a ubezpieczenie to nie to samo z tą różnicą że zawsze coś się jednak zwróci nie cała suma ale to zawsze już coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję .

był jakiś alarm lub immo, czy sama fabryka?

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Łebie w te wakacje i właściciel pensjonatu zamykając bramę od parkingu mówił, że ładnie tego lata kroją w tym mieście :( No i jest przykład... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC to podstawa jak dobrze zrobione (stała wartość pojazdu itp) nie będziesz miał wielkiej straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem wcześniej straciłem już nadzieję że się odnajdzie.

Postaram się Wam napisać jak potoczą się sprawy z wypłatą AC ale dopiero po spotkaniu z przedstawicielem firmy w przyszłym tygodniu.

Mam jedynie nadzieję że obędzie się bez jakiś problemów z Ich strony.

Rada dla wszystkich tych co nie mają jeszcze AC wykupcie to ubezpieczenie dla własnego spokoju to aż tak wiele nie kosztuje.

Edytowane przez bonzaj88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies juz na Kaszubach rozkrecona jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to przykry temat jak komuś autko podprowadzą. Ja niby mam Casco ale co to da jak bez auta zostajesz do tego jeszcze stres no i na koniec ubezpieczyciel, który najpierw robi wszystko żeby nie wypłacić a potem żeby wypłacić jak najmniej. W moim przypadku ten argument stał się gwoździem do trumny. Po zakończeniu przygody z obecnym samochodem audi już nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt lipa straszna nie mogę się jeszcze odnaleźć w tym wszystkim ze nie ma już auta które było szykowne pode mnie na parę ładnych lat .

A to co piszesz "marekg" o Audi też tak myślałem że skończę przygodę z tą marką ale obawiam się że przy niej pozostanę ze względu na jakość wykonania wnętrza i komfort niestety nawet VW moim zdaniem nie umywa się do Audi a niby części i podzespoły te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na DG poszły 3 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ustce 2xB7 i jedna B6 w zeszlym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...