Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

o! dzieki za konkretna odpowiedź. Jak zmontuje zaworek to dam znac co wyszlo i bedziemy dalej dumać...;/


Sprawdziłem szczelność, powietrze ucieka z "ezektora" wiec czeka mnie wymiana.. Reszta wydaje się być ok. Na trójniki pod kolektorem słychać było powietrze ale psikalem tm płynem i nie widać było żeby się tworzyły banki.. Może ten zaworek tak syczal.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Opublikowano

zrób logi po wymianie i uszczelnieniu

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, wymieniony zostal ezektor bo puszczal oraz zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej.. Silnik pracuje rowno lecz to chyba nie wyleczylo go do konca... Zrobilem logi, prosze o sugestie:)

http://vaglog.rtnet.pl/log_188347.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_188348.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_188349.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_188350.html

Opublikowano

Para w gwizdek, szukaj dziurki. :wink:

Opublikowano
  • Autor

myslisz ze jeszcze gdzies ucieka? a jak z tym zaplonem, dalej cofa?

Opublikowano

Nie ma logów z zapłonem poszczególnych cylindrów.

Opublikowano
  • Autor

Jaki kanał zrobić?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Opublikowano

sprawdziles dokladnie szczelnosc dolotu ?

Opublikowano
  • Autor

dzis zrobilem tak:

- sprawdzona szczelnosc dolotu w 100%, psikane kazde polaczenie nigdzie nie pusci nawet jednej banieczki, zaden przewod nie syczy. Ogolem wszystko jest szczelne.

- zalozylem stozek Fujita(pozyczony) aby sprawdzic czy to nie wina puszki..

- odpialem akumulator na jakies 30-40 min, po podlaczeniu zrobilem kilkadziesiat km tylko na PB

Przew rozpoczeciem Logowania skasowalem bledy i ogien..

http://vaglog.pl/log_188904.html

http://vaglog.pl/log_188905.html

http://vaglog.pl/log_188906.html

Dalej jest slabo.. Czasami mi wywala blad od pompy SAI (incorrect flow), czy ten uklad ma jakis wplyw na pomiar przeplywki? Gadalem z mechanikiem i mowi, ze moze turbo juz nie zasysa tyle powietrza ile powinno i dlatego jest zanizony pomiar.. Co wy na to?

Opublikowano

Sprawdzałeś szczelność N75 i DVki ?

Opublikowano
  • Autor

Dvke zalozylem metalowa forge, nie puszcza a N75 sprawdzalem ustami to puszcza w 2 strony a w jedna w ogole nie ma przejscia.. Chyba tak powinno byc?

Opublikowano

Ustami to możesz...

Trzeba sprężarką

Opublikowano
  • Autor

Heh, w który króciec trzeba dmuchnac?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Opublikowano

Tam gdzie nie chce isc powietrze

Opublikowano
  • Autor

Dmuchniete.. Minimalnie puszcza. Wymiana czy idzie go jakoś zreanimowac?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Opublikowano

Wymiana, albo ori albo MAC

Opublikowano

Nie chce się wtrącać ale wymiana n75 w tym momencie jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto, bo nie poprawi to przepływu i n75 pracuje poprawnie w logach, w aucie jest jakiś inny problem.

Opublikowano

Jego praca to jedno a szczelnosc to drugie.

N75 nie powinien puszczać powietrza.

Najlepiej podmienic aby go wykluczyć.

Opublikowano

Dev każdy n75 nawet nowy przy dmuchnięciu sprężarką bedzie puszczał na najdłuższy króciec, nie oznacza to ze jest nie dobry, proponuje autorowi pomiar cisnienia sprężania, jak wyjdzie ok proponowałbym zajrzeć do katalizatora.

Opublikowano

A co chcesz zobaczyć w katalizatorze ?

Zapchany ma byc czy w ogóle go tam nie ma ?

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.