Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] czerwona lala! chwale sie i jestem dumny!


stefanbas

Rekomendowane odpowiedzi

pomimo jednodniowego starzu osmielilem sie pochawlic.. moj nowy zakup a4. rok 95 1,8 125 KM, gaz sekwenca :).. z wypasow: automat z tempomatem, Klimatronic ,ABS, elektrycznie podgrzewane fotele... i pare pierdulek... dla mnie najwieksza frajde sprawia Klimatronic i orginalny przebieg 90 tys km!! tego szukalem!!.. w sumie mial byc inny kolorek i mlodszy rocznik ale skusilem sie na jej stan... audika dosc skromna z zewnatrz.. troche bieda z nielakieowanymi lustrami i klamkami... i 15 calowe stalowki, ale mam juz pewna wizje.... Swiatla ringi(wiem ze forumowicze mnie za to zjada, ale... wiem wiem.. wiocha..., ja wogle nie lubie tuningow ale poprostu mi sie to podoba), lustra chromy (moze myslice ze niepasuje do czerwonego co?? :) , fele 17 z duzym przeswitem,maznac kameczk w kolor budyi, caly niklowany grill na przod bez naczka... co do tylu... hmm.. moze jakies delikatne swiatleka (bez led i kosmosow... zobaczymy moze cos orginalnego po lifcie. znaczki z tylka chcialbym zjdac .. moze tylko ten na srodku z cztereoma krazkami zostanie:) , rura hmmm ... co do wydechu to woalbym miec cicho w srodku.. moze ladna koncwoka w dwuurke... moze wywale katalizator, chodz rozne slyszelm opinie(niektorzy twierda ze mniej pali i ma wikeszego kopaj inni ze wariuje lambda od tego i pozniej cala reszta), gleby chyba niebedzie... chocby z powodu nietypowych podjazdow na podworko jakie mam,... niestety dlugo nam trzeba czekac na niemieckie drogi :)

audikags9.jpg

motornv3.jpg

w852.png

tapicerayu7.jpg

w1090.png

a4bokyh9.jpg

w934.png

czekam na slowa ostrej krytyki!!!

.. ale kazdy ma swoja wizje... a ja ? ja "mam plan , wykonam go sam ...." :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg :polew: :polew:

w którym roku miał taki przebieg???:D

hmmm kolego u Nas na forum jest kilka rarytasków z grudnia 1994 roku z przebieg orginalnym 80 tyś :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 21:59_________________________________________________Stefanbas jak mozesz wklej torszke wiecej fotek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie! mam nadzieje ze niejestescie z tych co jezdza w dresach w swych a4! bo po Waszym zachowaniu mozna sobie to wyobrazic.. jak chcecie to moge wam pokazac jakies kulturalne fora(przepraszam ale niechce obazic tu innych kolegow).. naprwde nie o tak krytyke mi chodzilo, ale widocznie Wam sprawia frajde zachowanie dzieciakow z boiska

co do przebiegu to w styczniu 2007 roku przekroczyl granice polsko-niemiecka z przebiegiem 73tys.. kupiony od piperwszego wlasciciela-dziadka.. co widac po lakierze bo ma kilka rysek i mala wgniotke..

wiem co kupilem ale jezli Was te "bajki" smuca to niebede sie rozpisywac...

natomiast bede zadawac duzo pytan do kolegow ktorzy beda chcieli mi pomoc...

to moje pierwsze audi od 2 lat... ostatnio woilem sie mercami a wczesniej bylem posiadaczem 3 audi 100 CC i do konca zycia niezapomne tego super wozu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakładaj lampy z ringami - polecam FK.

Co do przebiegu wierzę, że jest prawdziwy, ale czy to tak super? Wiadomo, że dla auta gorzej jak długo stoi niż jeździ.

Chociaż czerwony i sedan ładnie wygląda.

Tą instalację sekwencyjną też masz jakoś dziwnie założoną - wszystko na wierzchu leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc wiecej fotek srodka jesli mozesz :wink4: Taka moje sugestia zebys sie zastanowił nad tymi ringami..., to jest fajne w bmw ale nie w :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga.. Ringi to chyba nie to czego jej brakuje :wink4:

A w sekwencji wszystko na wierzchu ?? A co tu nie normalnego jest na wierzchu ? :decayed:

Autko bardzo fajne..

Jak przejrzysz trochę forum to na pewno coś Cię zainspiruje :good:

Powodzenia, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ale z tym przebiegiem to bym do kończ niebył pewny czy orginalny. NP. kumpel sprowadził ostatnio perzota 306 z niemiec ma na dzisiaj przebieg nieco ponad 100 tyś na rok 2005r. ale było to autko firmowe i ma przejechane ponad 200tyś. Łatwo można sie wkopać więc trzeba uważać. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga.. Ringi to chyba nie to czego jej brakuje :wink4:

A w sekwencji wszystko na wierzchu ?? A co tu nie normalnego jest na wierzchu ? :decayed:

Autko bardzo fajne..

Jak przejrzysz trochę forum to na pewno coś Cię zainspiruje :good:

Powodzenia, pozdrawiam !

Chyba nie widziałeś jak powinna być instalacja zamontowana, a ringi nie tylko w BMW - w A4 jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! ja sie niewstydze ze to audi... wrecz przeciwnie... ale znaczek na przodzie to chyba poleci... co alu ..to niewiem czmu niby 17-ki.?? i czy musza to byc fabryczne audi??mam swoja wizje i mam nadzieje ze ja zaakceptujecie.. co do przebiegu to mam papiery! rok temu wjechala do Polski z brzebiegiem 75 tys i do konca miala prowadzona ksiazeczke srwisowa.. auto wcale duzo niestalo.. bo dziadek niemic tym do sklepu jedzil... wiem ze to brzmi wszystko jak z bajki ale taka prawda! kasa na zmiany jest, tylko narazie nie mam czasu sie tym zajac.. co do gazu.. to co tam nie tak?? a jezeli chodzi o silnik to jak mam sprawdzic jaki ja mam??? niewiem co oznaczaja te 3-literowe sybole i swoj wpisalem o tak o.... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypasiony kolorek :D tez mam taki tylko, że w avancie :)

Co do lampek przednich to u mnie były już zamontowane ringi sonara. Ładnie wyglądają ale niestety jeśli chodzi o światła długie to świecą żenująco - jak halogeny, czli bardzo nisko :( Światła mijania są ok :)Naszczęscie długich nie używa się bardzo często, ale w planach mam wymianę na Ori zespolone po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziałeś jak powinna być instalacja zamontowana, a ringi nie tylko w BMW - w A4 jak najbardziej good

Pytam co nie odpowiedniego jest na wierzchu ?

Naucz się argumentować odpowiedzi, bo taki komentarz jak twój typu "nie, bo nie" to nie wnosi tutaj nic nowego.. I nie myśl, że w każdej odpowiedzi kryje się jakiś ukryty atak..

Chyba jak widziałeś jak powinna być zainstalowana instalacja to potrafisz to opisać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziałeś jak powinna być instalacja zamontowana, a ringi nie tylko w BMW - w A4 jak najbardziej good

Pytam co nie odpowiedniego jest na wierzchu ?

Naucz się argumentować odpowiedzi, bo taki komentarz jak twój typu "nie, bo nie" to nie wnosi tutaj nic nowego.. I nie myśl, że w każdej odpowiedzi kryje się jakiś ukryty atak..

Chyba jak widziałeś jak powinna być zainstalowana instalacja to potrafisz to opisać..

Nie jestem monterem instalacji, ale widziałem już to i owo, u mnie wygląda to tak :

5a86406be1923e65.jpg

Widać tu jakieś przewody na kolektorze?

8dd4188bf53052c5.jpg

A to co ja myślę to moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...