Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców w tuningu optycznym aut , chciałbym wrzucić jakieś czarne felgi powiedzmy 18 calowe bo 19 to chyba przesada na nasze PL drogi więc myslę że 18 by stykneły w kolorze czarnym do mojej budy czy polecacie jakieś fajne wzory coś takiego ale oczywiście cenowo przyzwoitego , chciałbym coś mniej więcej jak tu na fotce bo moim zdaniem to tego typu nadwozia wyglądało by to całkiem ciekawie tylko tu są chyba 20 to trochę za dużo.

Nie chcę felg za 8-10 tys bo nie o to chodzi by wyrzucić kupe kasy , po prostu szukam coś fajnego za przyzwoitą kasę , miałem rotory jakiś czas ale jednak wolałem sprzedać i kupić coś tańszego a resztę kasy wrzucić w zawieszenie albo w moc :) Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w doradztwie.

i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w doradztwie jeśli chodzi o zawias by to ładnie leżało mniej więcej jak tu , czy pneumatyczne zawieszenie czy coś z gwintu albo ze standardowych sprężyn godnego uwagi

1068845_10151513175881951_516299164_n.jp

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców w tuningu optycznym aut , chciałbym wrzucić jakieś czarne felgi powiedzmy 18 calowe bo 19 to chyba przesada na nasze PL drogi więc myslę że 18 by stykneły w kolorze czarnym do mojej budy czy polecacie jakieś fajne wzory coś takiego ale oczywiście cenowo przyzwoitego , chciałbym coś mniej więcej jak tu na fotce bo moim zdaniem to tego typu nadwozia wyglądało by to całkiem ciekawie tylko tu są chyba 20 to trochę za dużo.

1068845_10151513175881951_516299164_n.jp

Witaj,

Do jakiego lakieru planujesz dobrać felgi?

Odradzam czarne, optycznie wyglądają na mniejsze.

Jeżeli już chcesz ciemniejsze to np. gunmetal, tytan lu grafit.

Albo łączone ciemne z polerowanym frontem.

Polecam felgi oryginalne audi: są lżejsze, bardzo wytrzymałe.

Zerknij na te:

http://allegro.pl/audi-a4-8k-s-line-s4-a6-s6-19-nowe-oryginal-i5119085794.html

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego lakieru ja mam jaśniejszy tu wrzuciłem ciemniejszy lakier grafit bo te alufelgi mi się podobały a co do koloru to raczej czarne , te co mi podałeś to podobne do tych co miałem rotorów tylko w wersji gunmetal 19 miałem i jednak wolę coś innego , nie koniecznie musi być dedykowane audi moze być coś z oryginałów innych firm typu BBS ale nie znowu z najwyższej półki cenowej , powiedzmy że ok 3 tys za komplet mogę zapłacić ale resztę kasy wolałbym przeznaczyć na zawias albo Moc do auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bo 19 to chyba przesada na nasze PL drogi
Żadna przesada. 19" to min. do b8. Gdzie ty masz w RZ złe drogi? W podpisie masz UK, wiec o co come on? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tyle co złe drogi jak o wygodę i komfort jazdy , nie jeżdzę już sam bo jest rodzina więc trzeba wszystko brać pod uwagę , a to prawda mieszkam w Rzeszowie , racja to nei kraków gdzie miasto jest na pół rozkopane :) Kiedyś Rzeszów taki był teraz jest dużo lepiej , może i się na 19 skuszę :P Ale na razie chciałbym by ktoś coś doradził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez odradzał bym czarne, wedle mnie kiepsko to będzie wyglądało, a 19" na pewno poprawi wizualnie, sam się troszkę bałem 19tek ale po kupieniu i przetestowaniu stwierdziłem że komfort jazdy nie uległ większej zmianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem na siłe 18 , trafiłem na 19 i od kilku dni jezdze na nich i narazie nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam czarne grafit itp , polecam kolor srebny , rozmiar felgi 19'' ,(jesli zas celujesz w ciemne fele to obowiazkowo 19'' bo zgina na aucie 18''), szerokosc 8,5-9'' opony 235-255/35 , co do gleby to sprezyny: h&r -40mm , a co do gwintu to nie wiem ile pieniedzy mozesz przeznaczyc, zawiasy do b8 zaczynaja sie od 2500 - 5tys. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bo bardzo długiej przerwie, obecnie auto przyjechało w marcu tego roku zemną do kraju już na stałe, bardzo mało jeździ bo jak wiadomo problemu z rejestracją anglików no ale trudno jako muszę to przeboleć , dlatego też przy autku nic nie grzebie ani nie kombinuje za bardzo jedynie co teraz to mnie czeka wymiana klocków coś popiskują ostatnio słyszałem przy dohamowaniu , ktoś coś poleca jeśli tak byłby wdzięczny z jakiej firmy najlepiej wybrać, z nowości to jedynie zakupiłem rejestrator drogowy troszkę z wyższej półki model G90c firmy blackview , ekstra jakość nagrywania i w dzień i w nocy mogę gorąco polecić wydatek niespełna 500 zł ale jakość wykonania i robionych filmików mówi sama za siebie , co prawda zastanawiam się teraz nad zmianą całego MMI z 2g basic na 2G high żeby móc np tą kamerkę sobie podłączyć pod wyświetlacz i dołożyć GPS bo bez GPS trochę ch... ale to zobaczymy jak z kosztami będzie, muszę się do koelgi wrclaguna zgłosić na wycenę :) poza tym autko ma się świetnie , od zakupu od października tamtego roku nie dołożyłem w mechniczne częsci do tego auta żadnych pieniędzy więc jak widać można w miarę zadbane auto kupić od angola :P

Co do alusów na razie zostaje te co są , nad zawieszeniem też musze się zastanowić czy gwint czy springi chociaż osobiście wolałbym pneumata ale koszta nie pozwalają :P niestety dom na wykończeniu i przeprowadzka za pasem więc trzeba odpuścić trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, Ty nawet nie masz 2G Basic :facepalm: bo tak miałbyś nawigację z czerwonym wyświetlaczem.. Ty masz zwykłe radio symphony z Audi Information System.. nawet pewnie taki masz napis gdy auto się odpala... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak masz rację , zaczytałem się o tych MMI i z rozpędu napisałem że 2g basic :P owszem wyswietlacz LCD ale bez navi i innych bajerów , wlasnie rozmawialem z kolegą wrclaguna musze sprawdzić czy w moim radiu jest ta zielona wtyczka z tyłu panelu żeby podpiąc kamerkę ale w co wątpie szczerze , pewnie całośc będzie do wymiany to może od razu wlasnie dam 2g high albo 3g jakiś ale wiem że tam już chyba wszystko na światłowodach idzie i drożej to wychodzi , jeszcze do przemyślenia temat bo jak myślisz gdyby byłą ta wtyczka to jest możliwy obraz do uzyskania z kamery w monitorze bo chyba jak z kamer cofania można tak wrzućić obraz na monitor wiec chyba np z rejestratora drogi tez jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałem o podłączaniu rejestratora do ekranu :decayed: ale może ktoś coś takiego ogarnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...