Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

dzisiaj wkręciłem nowy czujnik jak sugerowali specjaliści od Vag-a choć wydawało mi się to bez sensu bo przecież wskazanie ciśnienia nie zmieniało się po odpięciu wtyczki w blokach pomiarowych , zaufałem fachowcom ...bez zmian . Problem nie rozwiązany .:angry::facepalm::kwasny:

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Opublikowano

A jak Ty sobie poradziłeś ?? 

Opublikowano

Panowie ktoś sobie poradził z tym czujnikiem ciśnienia hamowania? Bo mam ten sam problem niestety

Opublikowano

ja czyścilem styki, wtyczki i niby troche lepiej

ale wydaje mi sie ze kabel moze gdzies przerywac, on jako jedyny ma strasznie duzo luzu wg. mnie i lata

Opublikowano

W sobotę prześledzę drogę tego kabla od czujnika pod kątem przetarcia , złamania :huh:. Dam znać co się porobiło :hi:.

Opublikowano

Ja spróbuję podjechać do mechanika żeby wymienił mi czujnik w pompie ABS i napiszę co i jak

 

Opublikowano
Godzinę temu, Grabi napisał:

Ja spróbuję podjechać do mechanika żeby wymienił mi czujnik w pompie ABS i napiszę co i jak

 

Jedyny i główny problem ze nowy czujnik to ok 600zl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czujnik podmieniony to samo walczymy dalej

Opublikowano
W dniu 25.11.2017 o 12:06, Grabi napisał:

czujnik podmieniony to samo walczymy dalej

Wymiana czujnika chyba nikomu tu nie pomogła jeszcze

Opublikowano

Kabelków jeszcze nie sprawdzałem.  Brak czasu :kwasny:

Opublikowano

Witam

Wczoraj identyczna sytuacja błędy na Vagu Brake - 01435, 01200, 00532

na zakręcie na śniegu włączyła się trakcja i odgłos jak strzela coś w pedale i nagle hamulec twardy i hamulce trzymają oraz choinka na desce - jadąc dalej pedał strzela przynajmniej było słychać w tamtych okolicach

szarpnołem pedał hamulca z wyczuciem do góry hamulce puściły auto jedzie normalnie

macie pomysły co za tym idzie ?

Opublikowano

Zobacz może najpierw włącznik świateł stop przy pedale. Może jak mocno nacisnąłeś coś tam pękło. To jest tylko moje gdybanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moduł pompy ABS wymieniony i zgrany z autem zaczynamy testowanie czy pomogło i problem z ABS i z ESP rozwiązany :)

Opublikowano

Witam , po wpięciu się VAG-iem w blokach pomiarowych Kanał chyba 5 wskazuje ciśnienie . Położyłem urządzenie na podszybiu i podczas poruszania wtyczką od sterownika ABS-u ciśnienie zmieniało się od wartości 249 bar do 0 ??? Myślę , że to tutaj jest problem ??? :naughty: Co myślicie ??

Opublikowano
W dniu 12.12.2017 o 09:51, Grabi napisał:

Moduł pompy ABS wymieniony i zgrany z autem zaczynamy testowanie czy pomogło i problem z ABS i z ESP rozwiązany :)

Jaki koszt ?:huh:

Opublikowano
W dniu 14.12.2017 o 18:55, antek3105 napisał:

Jaki koszt ?:huh:

200zł wymiana modułu z kodowaniem i już wszystko dobrze

Edytowane przez Grabi

Opublikowano
37 minut temu, Grabi napisał:

200zł wymiana modułu z kodowaniem i już wszystko dobrze

a sam koszt modułu to ile? i jaki jest numer tej części?

Edytowane przez niekrasz

Opublikowano

Znajomy dał mi całą pompę ABS numery musisz mieć takie same jak na starej pompie co masz w samochodzie cena całej pompy jeszcze nie wiem ile mi krzyknie ale myślę że nie drogo ;P

Na alledrogo widziałem całe pompy ABS od ok 150zł nawet koleś z Krakowa cenił 630zł

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzej temat 

Mam ten sam błąd Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)

Pojawił się on 2 tyg po wymianie kompletu hamulców przód i tył. Podczas wymiany jak wciskałem tłoczek to zapomniałem korka odkręcić od zbiornika i wywaliło płyn ( spod nakrętki wyciekł ) i zastanawiam się czy mogło to jakoś uszkodzić pompę / czujnik ?  Dodatkowo w lewym tylnym zacisku odkręcałem zawór do odpowietrzania ( bo myślałem że będzie łatwiej tłoczek wcisnąć )  i wykapało trochę płyny ( później go tylko zakręciłem ). Tak jak pisze błąd wywaliło dopiero po 2 tygodniach. 

Jakieś sugestie ?

 

Edytowane przez VRGOOD

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak ktoś chce to mam i czujnik i całą pompę ABS sprawną za grosze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.