Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 1.9 Tdi Odcina moc ....


probiker

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam problem .... mianowicie tak turbo dziś było na czyszczeniu piaskowanie itd geometria nie działała wcale po zrobieniu turbo auto ciągnie o wiele lepiej turbo wstaje przy 2 tyś ale jednak coś mi silnik bulgocze dziwne tak nie ma tego pier.......tylko tak sobie przerywa tak jakby przerwy w gazie co to może być ?? dodam jeszcze tylko że VAG nie wykazuje już żadnych błędów .... i jeszcze 4 wtrysk coś mokry jest czy to może być wina jednego wtrysku żeby auto zamulić ?? Macie kogoś ogarniętego w TDI we Wrocku ? Czy może to być wina też przelotu ?? ze coś zle zrobione może jakaś zwęzka itd ?? złe rury zastosowane ? bo już ręce rozkładam może to wina samego przelotu silnik 1.9 Tdi AFN 110 kucy Audi A4

A czy uszkodzony zawór n75 może być tak że komp go nie pokaże na Vagu ?? czy komp zawsze go pokaże ?? bo podejrzewam ten zawór bo odcina mi moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i jeszcze 4 wtrysk coś mokry jest czy to może być wina jednego wtrysku żeby auto zamulić ??

nie może być nic mokre .może uciekać przed niego moc .

i może łapać powietrze .na biało nie kopci ? .

uszczelnij ten wtrysk pojezdzij z 50km nie butując .potem sprawdz czy pomogło i opisz winiki testu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty znowu wydziwiasz przecież zrobiliśmy że już ci fura jechałą po co te czyszczenie turbo jak działąło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wartości doładowania w czasie jazdy, może po prostu masz źle poskładaną turbinę lub źle wyregulowaną.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...