Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Te większe/lepsze modele to już drogie hobby. Chciało by się nie jeden, ale... :wink:

PS: ja mam taką RS4 :decayed:

3e663f0c0a08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi pokazac twoje modele A4?zdjecie jakbyś mogł wstawic:-)

wszystkie audi?czy wszystkie modele audi a4?

MAT1000 coś o tym wiem że drogie...heheh troche kasy juz w nie wsadziłem i dalej zbieram..widze że masz rs-a z gt spirit..fajny model ale kurde nie za tani a nic sie w nim nie otwiera...troszke lipa..ale z tej firmy rs6 c6 tez robi robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te większe/lepsze modele to już drogie hobby. Chciało by się nie jeden, ale... :wink:PS: ja mam taką RS4 :decayed:3e663f0c0a08.jpg

Pięknie:-)

Laki83

A4 tylko:-) ale nie tylko b7 ,b5,b6,b8 też:-)

Boje sie że to zacznie byc moją dodatkową pasją:-) a tak przy okazji jak wyślesz zdjecia a4 , to mam pytanko,te twoje wszystkie modele są w jakiejs gablotce? Takie zdjecie też chętnie bym zobaczył:-) no jednym słowem pochwal sie:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wrzucic ci tu do watku czy na priva?no az tak duzo ich nie mam.b5 mam w planach kupić a b6 nie ma na rynku nic fajnego żadna marka nie wyprodukowała ładnego modelu b6 a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wrzucic ci tu do watku czy na priva?no az tak duzo ich nie mam.b5 mam w planach kupić a b6 nie ma na rynku nic fajnego żadna marka nie wyprodukowała ładnego modelu b6 a szkoda

ok wrzucic ci tu do watku czy na priva?no az tak duzo ich nie mam.b5 mam w planach kupić a b6 nie ma na rynku nic fajnego żadna marka nie wyprodukowała ładnego modelu b6 a szkoda

Ja mam B6 w skali 1:18 tylko ze Cabrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiu85 widze że tez zbierasz samochody...co powiesz jak bysmy załozyli nowy wątek w dziale hobby?ale osobny o tematyce modelarskiej np plastikowe kartonowe i die cast(metalowe modele)Można by swoje cacka tam wrzucic i sie pochwalic..już jeden temat jest ale jest ogólnie o kolekcjonowaniu ale troche to takie pomieszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie popieram pomysl:-) nie wyganaiam was ale musicie te sprawy zalatwiac juz na pw:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki jak coś to wrzuce foty do nowego watku a jak nie to posle ci na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis po prawie 4 tygodniach dotarlo do mnie do polski wreszcie rameczka ori:-) z getem.pl

Za tydzien dotrze do mnie do niemiec i wreszcie będzie na moim aucie:-)

IMG_0861.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie widzę ze wszystko wporządku z ramką .


Dobra rada tą blendę odsuń z 3 mm czymś od grilla zeby ramka tablicy dobrze przylegała do tablicy rejestracyjnej

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki:-) napewno posłucham twoich rad:-) juz nie moge sie doczekac az dojdzie do mnie do niemiec i w nastepny poniedzialek wreszcie sobie zaloze :-)

Wpadło dzis troche kosmetyków:-)

IMG_20150531_170637.jpg

No i ten kubek porcelanowy:-) nie moglem mu sie oprzeć:-)

20150531_185726.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym pisałeś u mnie w temacie :D Jesteśmy maniakami, mam ten sam kubek, tylko że biały :D :D

Psychoza na całego :D :D Gratuluję auta i kibicuję zmianom. Po raz kolejny przekonuję się, że choćby nie wiem jak się zarzekać, że nie będzie się kombinowało jak się trafi dobrze wyposażoną wersja auta - to po chwili okazuje się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Ja chciałem sportowe pół-skórzane fotele u siebie i takie mi się trafiły - ale już coś zaczynam myśleć żeby może jednak coś więcej tam wsadzić?

U Ciebie widzę teraz jest apetyt na Recaro, potem będziesz szukał pewnie foteli z F1... albo zmieniał auto :grin:

Edytowane przez mateszymanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć podobnie pozytywnie zakreconego:-) recaro owszem ale co chwile mysle o czyms innym:-) teraz jak ogladam temat akjama:-) to wkrecaja mi sie kompletne nakladki na pedala z podstopnica z RS 4:-) a koszt to okolo 600zl:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakładki z podstopnica fajna rzecz..mam u siebie..polecam.popytaj kogos kto ma upust w aso...ja w Holandii miałem i komplet dostałem za jakies 470zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem też na allegro za 499zl plus przesylka, sklep audi:-) wiec tez tragedii nie ma:-) jezeli mozna nazwac to czyms tanim:-) ale kurcze zaczeło mi sie to wkręcac:-)

Dzisjaj spróbowałem ten preparat do opon :) a używałem uwierzcie mi mnóstwo innych :) to ten z czystym sumieniem mogę polecic :)

20150601_173013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...