Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: Warto, bardzo fajnie na żywo się prezentuje czarny grill, no i te chromy masakra żeby utrzymać w ładnym stanie :kwasny:

masz coś specjalnego czym można byłoby prysnąć grill z kratkami? :)a przy tym by było to trwałe :)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście sam bym tego nie robił, lakiernik powinien ogarnąć to za 200zł, pewnie jak wszędzie chromy to zmatowi a potem podkład farba i na to bezbarwny, chyba że okleić folią w profi zakładzie, nie chce gadać głupot bo tematu nie przerabiałem, u siebie mam ori, ale na pewno poszedłbym do kogoś kto zrobi to jak najbardziej profesjonalnie

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście sam bym tego nie robił, lakiernik powinien ogarnąć to za 200zł, pewnie jak wszędzie chromy to zmatowi a potem podkład farba i na to bezbarwny, chyba że okleić folią w profi zakładzie, nie chce gadać głupot bo tematu nie przerabiałem, u siebie mam ori, ale na pewno poszedłbym do kogoś kto zrobi to jak najbardziej profesjonalnie

po zimie się tym chyba zajmę :) teraz muszę Start Engine uruchomić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie teraz się prezentuje :thumbup1:

:wink: Warto, bardzo fajnie na żywo się prezentuje czarny grill, no i te chromy masakra żeby utrzymać w ładnym stanie :kwasny:

No te listwy przy szybach utrzymać to masakra tak samo z relingami :facepalm:

Co do malowania grilla to przed zimą sobie pryśnij dipem i zobacz jak to wygląda. Robota na 1,5 h. Ja już śmigam ponad rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie spróbuj czy ci się podobać będzie ja też mam już rok i wszystko ładnie wygląda tylko mosisz dobrze odtluscic

kupiłem zestaw foliatech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie wciskać tego przycisku jak chodzi silnik...

niby tak ale jak przez przypadek jakoś się wciśnięciu to jest problem

ale wydaje mi się że to tylko kwestia jeszcze jednego przekaźnika i temat rozwiązany bo ja jak przyciskami to coś cykaja więc chyba to przekaźnik

Już kiedyś się tym interesowałem i potwierdził mi to ostatnio kolega, że w b7 nie było różnych stacyjek, chyba że automat i manual. Stacyjki z rs nie mieliśmy w rękach więc tu się nie wypowiem ale w rs jest osobny przewód z ecu poprowadzony do rozrusznika żeby go odcinał. U Ciebie najprawdopodobniej jest moduł dołożony który opisany jest na elektroda.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie wciskać tego przycisku jak chodzi silnik...

niby tak ale jak przez przypadek jakoś się wciśnięciu to jest problem

ale wydaje mi się że to tylko kwestia jeszcze jednego przekaźnika i temat rozwiązany bo ja jak przyciskami to coś cykaja więc chyba to przekaźnik

Już kiedyś się tym interesowałem i potwierdził mi to ostatnio kolega, że w b7 nie było różnych stacyjek, chyba że automat i manual. Stacyjki z rs nie mieliśmy w rękach więc tu się nie wypowiem ale w rs jest osobny przewód z ecu poprowadzony do rozrusznika żeby go odcinał. U Ciebie najprawdopodobniej jest moduł dołożony który opisany jest na elektroda.pl

NIE proszę nawet nie mów o czymś takim że mam coś z jakiejś elektrody

kupiłem auto w de

kobitka auto oddał o 8 rano do salonu w zamian ja je kupiłem o 12 po południu nie

auto było brudne bo użytkowane nawet nie zdarzył i posprzątać więc nie myślę żeby zakładali Niemcy coś w salonie z elektrody!!

kaju sam się dziwił a nawet ja bo mam kolegę że Zgorzelca który też jest tu na forum i on ma też b7 tylko 3.0 tdi i nie ma takiej stacyjki a u mnie 3.2 fsi jest

dodam jeszcze że u mnie przycisk start był p&p u aker też ale po naciśnięciu u niego rozrusznik kręci jak silnik był wlaczony

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba by zobaczyć co tam masz, może jakiś dodatkowy przekaźnik czasowy, porównać numery i by było wiadomo. Bo sama stacyjka nie ma tu znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenon już na aucie :D wszystko działa jak należy :) efekt w nocy w porównaniu do zwykłej lampy miażdżący :banan:

IMG_20161023_120849.jpg

Śliczności :) Jeszcze bym ten pomarańcz wywalił i będzie idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja też gdy kupowałem bixenon kompletnie nie interesował mnie ten kierunkowskaz , że musi być koniecznie biały, model B7 według mnie to już nie żadna nowość i na tą chwilę nie zmieniam na biały bo najzwyczajniej w świecie bardziej podoba mi się ten pomarańcz :) ale powtórze to raz jeszcze to moje zdanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, jaki masz pakiet zimowy alu na swoje auto?

btw jest u nas na forum jakiś temat z setupami zimowymi forumowiczów? Pytam bo szukam sobie jakichś ładnych 17" na zimę i nie wiem na co się zdecydować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pakiet zimowy czyli dokładnie te koła co widać na foto wyżej :) plus nowe opony zimowe ,czyli to co zawsze chciałem miec pakiet zimowy 18 :) pakiet letni 19 :) letnie opony będą na sprzedaż :) zaś na lato wpadną 19 :) najprawdopodobniej Rotory badź te co ty masz :)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego postanowiłem zostawić 18 na zime i kupić 19 na lato :) by nie było pozniej problemu że za małe koła, że się nie zmieszczą zaciski itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...