Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Jest o tym temat potrzebujesz jeszcze moduł do skretnych po za tym wszystko to samo

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńki prezent dla mnie z Lini gadżetów Audi :) cena była przyzwoita :D

20151229_175823.jpg

20151229_175853.jpg

Oraz coś dla samej Audiczki :D by w nowy rok weszła bardziej błyszcząca i jeszcze bardziej dopieszczona :naughty:

20151229_175739.jpg


kalendarz 2016 gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super prezenty:) jaka pojemność termosu , cena może być na pw;)

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojemność termosu 0,7litra ,wygląda na większy,z tym ,że on ma dwa kubeczki , cena nie jest tajemnicą 138zł, plus wiele gratisów od sprzedającego , oczywiście nówka sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/termos-audi-oryginal-okazja-i5863452780.html

to była aukcja którą ja wygrałem , nie wiem czy on ma jeszcze więcej , ale możesz zapytać :)


Taka paczuszka wpadła dziś od Siemiana :D

20160104_132243.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak wielki, krzywy....... :grin: wydech od 2.7 tdi :wink: graty zakupu, fajny modzik do 1.9 tdi -wiem bo też mam :naughty: tak że tego.... wrzucaj go na auto i pochwal się fotami jak to siadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pierwszy element układanki :) wprawdzie największy :D ale brakuje mi jeszcze ulterów , myśle o 90 , jednej osłonki , i dokładki s line na dwie rurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: mody :good: kosmetyki :good: gadżety Audi :good: ogólnie :git: będę śledził ;) Pozdrawiam

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FroS-t dzięks :D

Ostatnio spodobał mi się mod który kiedyś wykonałH4mm3R z tłumikiem , a dokładniej ze zmianą jego dźwięku :) postanowiłem sobie to wyrezać :)

Do tego niezbędny będzie ten mały przycisk :D wczoraj kurier przyniósł :)

20160105_163405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się chwali [emoji1]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie :) szukam teraz ulterów 90 , allegro według was to dobre źródło?znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/sportowa-koncowka-tlumika-ulter-90mm-n1-90rs-i5739374924.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej końcowe tłumiki z esy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nie wiem jak teraz u nich ale jak ja chciałem u nich kupić końcówki ultera to zamówiłem końcówki 17 czerwca no i czekałem na paczkę ale nic nie przychodziło 27 czerwca napisałem do nich co z moja paczka i dostałem odpowiedz ze nie maja aktualnie na stanie końcówek i trzeba by jeszcze poczekać 2 tygodnie to zrezygnowałem z nich i zmówiłem tutaj http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm

Edytowane przez Tazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nie wiem jak teraz u nich ale jak ja chciałem u nich kupić końcówki ultera to zamówiłem końcówki 17 czerwca no i czekałem na paczkę ale nic nie przychodziło 27 czerwca napisałem do nich co z moja paczka i dostałem odpowiedz ze nie maja aktualnie na stanie końcówek i trzeba by jeszcze poczekać 2 tygodnie to zrezygnowałem z nich i zmówiłem tutaj http://www.kadex-tlumiki.pl/1880,Koncowka-ULTER-N1-90RS---oslash--90mm

w takim razie najpierw zadzwonie i zapytam czy posiadają

Nie lepiej końcowe tłumiki z esy?

nie wiem dlaczego ale wole pojedyncze bardziej mi podchodzą do sedana b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz modził z tłumikiem? Masz już jakiś manual jak zrobic. Bo jak rozumiem, przyciskiem bedzie się otwierało przelot w tlumiku, ale myślałem, że takie bajery tylko w rs-owym tłumiku. Czy masz już jakis patent? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wszystko jest w proszku :) w fazie zbierania wszystkich potrzebnych części :) przed chwilą zamówiłem ultery ,oczywiście 90fi :)co do zmiany na dwururke wszystko fajnie wykonał kolega MAT1000 ,jego pracami się inspiruje :) zaś co do zmiany dźwięku wydechu to kolega H4mm3R fajnie ma to zrobione, chciałbym taki efekt :)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do takiego dźwięku 2.0 potrzebujesz :grin:

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...