Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All TDI FWD >200KM >400Nm]walka o trakcje


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

niech v-piro nie robi dużo Nm od dołu.

O trakcje pytaj na streetracingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć ciut czytelniejsze fotencje, bo na tych oczy mi się męczą, a i tak z grubsza widać :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc obnizenie przodu przy seryjnym tyle pomaga bo sie dociaza lekko przod

ja mam w audi 80 cabrio 1.9 tdi asv i ok 200 KM, ze wzgledu na cabrio i ta moc po sniegu nie jezdze :D

nosilo mi bardzo przod na boki przy ruszaniu i ustawienie zbieznosci dosc pomoglo. mysle o szperze, ale to koszt ok 1 tys USD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo za duze wymagania co do oski
trzeba zainwestować w Quattro, sam sie zastanawiam.

[ Dodano: 15-01-2007, 22:34 ]

oska cubra (B6 1.9 AWX po programie)
wydaje sie miec lepsza trakcje mimo tragicznych opon

Ale musisz zwrócić uwage, że oska Cubra ma 167 KM,a nie 200 , a to juz róznica.

B6 Cubra jest cieższy od twojej OOOO, i jest to też nowsza konstrukcja, chopć to ostatnie może niema tak wielkiego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn napisał/a:

albo za duze wymagania co do oski

trzeba zainwestować w Quattro, sam sie zastanawiam.

tak czyli zmiana auta, a to mi sie nie usmiecha (to jest super,bezawaryjne,sprawdzone i jak sie okazalo,co bardzo wazne- nie rzuca sie strasznie w oczy...ehh ta zawisc ludzka)

Murzyn napisał/a:

oska cubra (B6 1.9 AWX po programie)

Murzyn napisał/a:

wydaje sie miec lepsza trakcje mimo tragicznych opon

Ale musisz zwrócić uwage, że oska Cubra ma 167 KM,a nie 200 , a to juz róznica.

B6 Cubra jest cieższy od twojej OOOO, i jest to też nowsza konstrukcja, chopć to ostatnie może niema tak wielkiego znaczenia.

moje ma narazie 0KM i 0Nm, hihi, mowie o sytuacji po programie (wtedy 150/375 czy jakos podobne)

marcin j, jezeli porownujesz do swojego auta to nie jest to miarodajne. mimo pewnie podobnych osiagow Twoj ta moc wyciaga raczej lagodnie, statecznie...hihi jak krazownik. Moj to byl taki maly dzikus w porownaniu z Twoim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze trzymaj się jedngo słusznego toru zmian :) Szpera daje w cholere, jechałem w aucie ze szperą i wiem, że trakcja jest o niebo lepsza. Druga sprawa to właśnie zawias, można tym naprawde sporo wywalczyć, a właśnie v-piro wie coś o tym i na pewno coś dobrego Ci zaproponuje. Tylko z zawiasem szykuj się na grubsze pln'y :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co wyscie tak sobie umylili tego Piro i vtech jakby tylko 1 firma byla :)ciagle tylko oni a sa lepsi tunerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co wyscie tak sobie umylili tego Piro i vtech jakby tylko 1 firma byla :)ciagle tylko oni a sa lepsi tunerzy

mozesz rozwinac swoja wypowiedz ..... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie chce robic offtopica tylko, ze gdzie nie popatrze na tym forum jak jest cos o tuningu to tam zaraz psizecie o vtechu i piro :) stad moje pytanie.

sam robilem tam 2 auta (jakis tam efekt byl ale oczekwiania znacznie wieksze byly), 2 znajomych tam pracowalo (zwolnili sie bo mieli dosc). a z innych firm to ja np polecam compsport i 2B w krkaowie ale on sie akuratnie przenosi i nie ma teraz siedziby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze gdzie nie popatrze na tym forum jak jest cos o tuningu to tam zaraz psizecie o vtechu

bo mielismy grupowy chip wlasnie w vtechu ;)

dyskusje o tunerach juz prowadzilismy i nic dobrego (a moze i tak) z tego nie wyniklo.

Opinie o tunerach bardziej mozesz wyrazac

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4722

jak masz jakies doswiadczenia/opinie to mysle ze bedzie to ciekawy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, no co ty ja nie porównuje mojego autka do twojego. zresztą wiesz ze moje to 2.5 tdi, które nie ma dobrych opini na tym forum, nie zebym kogos obrażał, bo duzo jest tych silników zepsutych. Mój na szczeście jest zdrowy.Wracając do tematu V tech robił program wg moich upodobań, to przecież też wiesz. tylko ze ja nie chciałem 400 NM,( wtedy miałbym takiego dzika jak Twoja Pistacja)ale po programie od razu sprzegło nie dałoby rady , nie wiem jak by było z przegubami (pewnie tez by nie długo wytrzymały). A z pln-ami jest różnie.

[ Dodano: 16-01-2007, 18:40 ]

:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co wyscie tak sobie umylili tego Piro i vtech jakby tylko 1 firma byla :)ciagle tylko oni a sa lepsi tunerzy

Bo akurat w tym temacie rozmawialiśmy z nimi i akurat ostatnio był tam wyjazd klubowy. I akurat się znają na rzeczy. Co nie znaczy, że są najmądrzejsi i że są jedyną słuszną ekipą do grzebania w furze. I też nikt tak nie powiedział nawet raz.

Proponuje koniec OT i wracamy do tematu walki z trakcją :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn na AKP pojawiła sie jakas tajna informacja .... :diabelek:

200oy4.th.jpg

tam sie chwalisz a tutaj ... :?: :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na AKP pojawiła sie jakas tajna informacja

ktos sobie chyba jakies jaja robi z naszego Murznka :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tetete, zaraz wrzuce wykresy :P tam gdzie mowilismy o turbulum...szpera jeszcze chwile misi poczekac ;)

[ Dodano: 17-01-2007, 16:51 ]

yyy nie wrzuce bo nie mam aparatu ;)

i obowiazkowo jakies foto-story ..... ;)

to chociaz napisz co/jak/ile :?: .... itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...