Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastiki oraz ogólna jakość wnętrza


Przemcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do plastików to rzeczywiście szybko się rysują/ścierają ale spasowanie jest bardzo dobre. Swoją drogą to dziwie się że na allegro jeszcze nie ma jakiś chińskich paneli do montażu na klimatroniku czy radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokrycie pseudo gumowe jest nietrwałe to fakt, ale pod względem precyzji montażu nasze audiki biją merce czy bejce 10 lat młodsze ;) o vw/oplu/renault nie wspomne :P

mój ma 14 lat na karku i szczerze powiem czasem skrzypnie jedynie lampka podsufitki, a drzwi (prócz kierowcy) zamykają się luksusowo z takim sapnięciem powietrza :)

a i zapach. audi pachnie audim i żadne zawieszki są niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ust mi wyjeliście panowie te słowa:-) jakość jakość i jeszcze raz jakość:-) mialem b6 było pod tym wzgledem ekstra:-) a w b7 jeszcze o niebo lepiej:-) passat b6 mojego taty niestety sie chowa pod tym wzgledem:-) dodam jeszcze,że od nie dawna żona ma audi a3 8 p z 2007 r, i powiem wam szczerze że jakość w porownaniu z moim b7 równiez z 2007r jest o wiele gorsza, lekkie skrzypnięcia , przy zamykaniu drzwi dużo gorszy dźwięk,jakbym zamykal fiata,a nie audi(nie obrażając marki włoskiej)w a4 jest naprawde przyjemnie:-) domyślam się że w a6 czy w a8 to jest dopiero jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do opli czy fiatów to nie ma co porównywać. Z reszta jak samochód kosztował 150tyś+ zł to musiał oferować lepsze spasowanie niż auta za 70-80 tyś. Czasami to uważam że w mojej już 27 letniej audi 80 jest ciszej niż w Astrach czy fiatach a wiadomo że chciał czy nie chciał lata robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silikon w sprayu pomiędzy elementy kokpitu i cisza bedzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość spasowania dobra, choś czasem coś skrzypnie ale sportowe zawieszenie i profil 40 robią swoje. Z przebiegiem 236 000 wnętrze wygląda całkiem nieźle, nawet osławione przyciski jedynie włącznik świateł był nieco starty ale zastosowałem farbkę modelarską czarny mat firmy Revell i jest niemal jak ori, trzeba się mocno przyjżeć żeby coś zauważyć. Natomiast jasne wnętrze przegrywa z sadzą(śląsk) i dzieckiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...