Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Panowie mam problem juz sam nie wiem co mi jest potrzebne do kiery od B7 :confused4: mam B6 i kiera nie jest multi :) teraz mam kiere od B7 multi .

Kupiłem tak:

- Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133

- Okablowanie poduszki - 4F0 971 589 A

teraz szukam modułu i taśmy ;

Musi być taśma o tych numerach :

-4E0-953-541-B czy może być np. taka http://www.allegro.pl/item561179612_tasma_poduszki_pod_multifunkcje_do_a4_b6_i_b7.html

Moduł domyślam się pewnie tylko z takimi numerami :

- Moduł kontrolny - 8E0-953-549-R

Proszę od odp. :hi:

Opublikowano

pisz do Pre_pl napewno wie co jeszcze bedziesz potrzebowal :wink4:

Opublikowano

moduł może być chyba jeszcze z Q

taśma -musi mieć 12 pinów

(ale to wszystko już było opisane na forum ) szukaj !!

Opublikowano

moduł może być chyba jeszcze z Q

taśma -musi mieć 12 pinów

(ale to wszystko już było opisane na forum ) szukaj !!

Ale mi powiedziałeś :decayed:

Opublikowano

Pisalem Ci juz na PW przeciez.

moduł 8E0 953 549 Q

taśma 4E0 953 541 A

Najlatwiej znalezc kompletne przelaczniki od B7 Multi na allegro.

Opublikowano

chlopaki jutro zaczynam wymiane i mam pytanie czy wyskocza mi jakies bledy i czy z nimi moge jezdzic bo nie mam dostepu do vaga?

pozd

Opublikowano

no ja jestem na etapie poszukiwania kierownicy ;P

Opublikowano
  • Autor

chlopaki jutro zaczynam wymiane i mam pytanie czy wyskocza mi jakies bledy i czy z nimi moge jezdzic bo nie mam dostepu do vaga?

pozd

to zależy co będziesz wymieniał,

pewnie nawet jak wyskoczą błędy będziesz mógł jeździć tylko może się okazać że nie będzie działać multi.

Opublikowano

wymieniam tasme,okablowanie poduchy i kiere oczywiscie

Opublikowano
  • Autor

masz kiere bez multi, więc bez vagovania nie będzie działać multi.

Opublikowano

Panowie kiera wymieniona niestety tak jak mowisz przyciski nie dzialaja ale sie swieca :naughty: zapalila mi sie tez kontrolka od ESP czy to znaczy ze nie dziala?Musze przyznac ze wyglada o niebo lepiej :good:

Dzieki :notworthy: wszystkim za wskazowki!!!!

Opublikowano
  • Autor

jeśli kontrolka ESP się świeci to stabilizacja na 100% nie działa. Może to mieć jakieś powiązanie z systemem poduchy czyli modułem bezpieczeństwa.

Cyknij jakąś fotkę jak u Ciebie to wyszło.

Opublikowano
  • Autor

od razu lepiej :good:

Opublikowano

z tego co się orientuje to po wymianie kierownicy z modułem trzeba zaadaprować od nowa ESP.

Boberek jakiej kiery szukasz?

Opublikowano

ESP przestalo sie swiecic po przejechaniu jakis 200m wiec z tym juz nie mam problemu co ciekawe w serwisie tu w NL powiedzieli mi ze sie nie podejmuja programowanie tego , mowia ze jest jeden mechanik ale on nie wie co i jak :polew:

Opublikowano

czyli widocznie ESP się sam adaptuje podczas jazdy

Opublikowano

na to wyglada co nie zmieni faktu ze przyciski nadal nie dzialaja :confused4:

Opublikowano
  • Autor

z tego wynika, że samochód jest mądrzejszy od mechanika :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:36_________________________________________________nawet się zrymowało

Opublikowano

przyciski trzeba napewno zVagować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.