Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT


konian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Bede zmienial kiere 3-ramienna w B6 na multi z B7. Leci juz do mnie kiera z poduchą... (dzieki alv :wink4: )

Musze kupic tasme + moduł i chyba kabelek do airbaga.

Czy tasma 4E0 953 541 A podejdzie?

Czy modul 8E0 953 549 S bedzie OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konian taśmę (zwijak) też mam taki jak Ty, teraz tylko porównanie sterowników multi... :przebiegly:

Flyer

Leci juz do mnie kiera z poduchą... (dzieki alv wink4 )

jeszcze nie leci :decayed: , poleci jutro bo dziś byłam zawalony robotą... :kwasny: nie ma za co Michao :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie troche temat,mam 3-ramienna bez multi i chcialbym zamienc na wersje z multi co dokladnie potrzebuje?

Z gory dzieki. :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html

zasada jest ta sama, mogą się różnić końcówki numerów części. (do tego oczywiście potrzebujesz nową kierę i nową poduchę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej nie będzie pasować, bo w przypadku 4 ramiennej z a3 nie pasuje. Uważaj bo ja się tak naciąłem i miałem jedną kierownice na pamiątke :confused4: (już ją sprzedałem) Chodzi o to że jest inne mocowanie poduchy. W a3 koło śrub którymi się przykręca poduche są 2 metalowe bolce a w a4 nie ma. Nie założysz poduchy z a4 na kiere od a3. Pozdrawiam[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 20:24_________________________________________________Kiera z a3 (te 2 srebrne bolce)

518727328

kiera z a4

517697092

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, pisałem już... poduchę też potrzebujesz... taką do trójramiennej kierownicy, przyjrzyj się zdjęciom na allegro - zobaczy różnicę miedzy tymi airbagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kiera jest z a4 więc powinno wszystko pasować.

rozumiem że reszte częsci masz:

1. jeśli nie masz tempomatu to moduł pod kierownice (jeśli masz tempomat to go nie potrzebujesz bo obsłuży mufu)

2. taśma z 12 pinowym złączem (jeśli masz 6-pinowe)

3. kabelek do poduchy z wtyczką do multifunkcji.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam trojramnienna ale nie multi :wink4:

aaa :doh1:

ale pamietaj o reszcie urządzeń (jesli masz tempomat, to moduł jest ok)

W B6 jeszcze był motyw z odpowiednim kabelkiem do przycisków, w B7 przyznam że nie wiem jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomat jest :> co do tych kabelkow,to moze ktos z klubowiczow przerabial juz podobny problem bede wdzieczny za wskazowki :hi:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 21:43_________________________________________________

ta kiera jest z a4 więc powinno wszystko pasować.

rozumiem że reszte częsci masz:

1. jeśli nie masz tempomatu to moduł pod kierownice (jeśli masz tempomat to go nie potrzebujesz bo obsłuży mufu)

2. taśma z 12 pinowym złączem (jeśli masz 6-pinowe)

3. kabelek do poduchy z wtyczką do multifunkcji.

pozdrawiam

ok :good: dzieki kompletuje dalej

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jakim cudem przypasi jak nie ma on tej płaskiej wtyczki którą podłączasz do multifunkcji w kierownicy... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...