Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to powodzonka zycze.... sam robisz?? czy do warsztatu dajesz?

mam już spotkanie w warsztacie-łożyska sam nie wymienię,a do sprężyn ściągacz potrzebny i jak kupię-to ile razy go uzyję? na jedno wyjdzie,a i problem z głowy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powodzonka zycze.... sam robisz?? czy do warsztatu dajesz?

mam już spotkanie w warsztacie-łożyska sam nie wymienię,a do sprężyn ściągacz potrzebny i jak kupię-to ile razy go uzyję? na jedno wyjdzie,a i problem z głowy :wink4:

Jak będziesz dłubał sam przy aucie i miał pomysły na nowy zawias ,to pewnie pare razy się przyda.A koszt nie duży,a jaka satysfakcja :good: jak coś to mogę pomóc i napijemy się czegoś polskiego po robocie zapraszam :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to p :a4fan:owodzonka zycze.... sam robisz?? czy do warsztatu dajesz?

mam już spotkanie w warsztacie-łożyska sam nie wymienię,a do sprężyn ściągacz potrzebny i jak kupię-to ile razy go uzyję? na jedno wyjdzie,a i problem z głowy :wink4:

Jak będziesz dłubał sam przy aucie i miał pomysły na nowy zawias ,to pewnie pare razy się przyda.A koszt nie duży,a jaka satysfakcja :good: jak coś to mogę pomóc i napijemy się czegoś polskiego po robocie zapraszam :notworthy:

jak cos tez bym przyjechal pomoc............. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower AKP dla podtrzymaniu kontaktu podaje mój numer tel.07821027664.No cóż czasami tak trzeba .Jak Cię nie szanują to nie udawaj że tego nie widzisz tylko to zakończ :) Jak znajdziesz chwilke to zadzwoń lub podaj swój numer.Było tam mnóstwo świetnych ludzi z którymi nie chciałbym tracić kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tam mnóstwo świetnych ludzi z którymi nie chciałbym tracić kontaktu.

nie poruszajac tamtego tematu i nawiazujac tylko do cytatu powyzej uwazam ze troche glupota bylo sie tak wypiac zreszta wiem ze czesc osob z ktorymi rozmawialem podziela moje zdanie to ze na wlasna prosbe skasowane macie konta to nie oznacza ze zablokowane - mysle ze wiesz oczym pisze jak nie masz namiar na mnie pozdrawiam

ps. Dominik odpisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz to przeczytałem.Co do wypięcia się to jakieś nieporozumienie :shocked: Misiek przecież wiesz że nie o Ciebie chodzi :hi:.Czy było to głupie to zależy z której strony się stoi i na to patrzy ;( .Będzie najlepiej jak zadzwonie i pogadamy :).Poniekąd zostałeś w to wkręcony ale nie przez nas.Ktoś się Tobą posłużył.Może pod wpływem emocji trochę mnie poniosło i pozbawiłem się możliwości dokończenia kilku spraw.Bo wydaje mi się że teraz nikt nie stanie po stronie prawdy i nie odważy przeciwstawić się dyktaturze.Wkrótce zadzwonie i wyjaśnie o co mi chodzi .Na razie jestem bardzo zajęty mam gości z PL .Pozdrawiam Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...