Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy ktoś jeszcze wysłał pare złoty na zakup serwera ,Jestem mech,sam. i przyznaje szczerze że to forum nauczyło mnie więcej jak lata szkoły .Dlatego chętnie włączam się do akcji zakupu serwera.Dzięki forum zaoszczędziłem kupe kasy żeby moja SREBRNA STRZAŁA śmigała jak należy.Serwis nie ma tyle informacji i doświadczenia jak MY. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paypal tez pobiera prowizje za przelew, nie jestem pewien ale chyba 2%

prowizja nas nie dotyka, a jedynie odbiorcy wiec hajz caly nie dojdzie do Hugo

gdzies slyszalem ze grosik w soboty nie pobiera prowizji za przelew od kwoty 100 GBP, moze warto nad tym pomyslec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyślesz 10 fuli i nawet pobiorą 2% to chyba nie jest to wielka kwota.Panowie i Panie do dzieła proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paypal tez pobiera prowizje za przelew, nie jestem pewien ale chyba 2%

prowizja nas nie dotyka, a jedynie odbiorcy wiec hajz caly nie dojdzie do Hugo

gdzies slyszalem ze grosik w soboty nie pobiera prowizji za przelew od kwoty 100 GBP, moze warto nad tym pomyslec?

PayPal bierze prowizję 5% (chcesz,aby ktoś dostał 100 PLNów-zaznaczasz opcję w jakiej walucie pieniądze mają być odebrane i od np 100 PLN do zapłaty jest 105,coś tam,w zależności od kursu waluty),prowizja dotyka wysyłającego/odbiorcę w zależności,jaką opcję wybierzesz-jeśli chcesz prowizję zapłacić Ty-zaznaczasz odpowiednią opcję i wtedy doliczany jest procent do kwoty i odbiorca dostanie dokładnie tyle,ile chcesz mu wysłać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz az mi glupio zaczolem temat z PAYPAL ale nie wiedzialem ze to bedzie az taki problem co dla niektorych moje zdanie to takie ze jak chcesz to wysylasz a to kogo oplata dotyka to tylko i wylacznie decyzja wlasna ale zeby z tego byl az taki wielki problem heh

a wracajac do tematu to jak dalej z planami malego spota gdzies bo z tego co wiem narazie jest opcja polnocy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej była mowa o spocie jednodniowym u Dominika ,mi to pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze to bedzie az taki problem

to nie jest żaden problem-opisałem,jak to wygląda dla tych,którzy chcą z tego skorzystać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aby oniknąć opłaty na PayPal należałoby poprosić, aby odbiorca wpierw wysłał wam żądanie o pieniądze (ustalona kwota), wówczas wy jedynie akceptujecie wpłate i przesyłacie dukaty. Wtedy opłata nie zostaje pobrana.

Co do Serwera- zgadzam się z Albinkiem, To forum to kopalnia wiedzy i "siedziba" wielkich motoryzacyjnych umysłów gotowych pomóc w potrzebie - Warto utrzymać je jak najdłużej i z jak najmniejszym stresem dla "głównego Bosa" ;) Wpłacać, Wpłacać ... Każdy Grosik się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszecie na jaki adres puścić kaskę przez paypal bo chciałbym pyknąć małe co-nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszecie na jaki adres puścić kaskę przez paypal bo chciałbym pyknąć małe co-nieco :)

napisz PW do Huga,on Ci poda adresik :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszecie na jaki adres puścić kaskę przez paypal bo chciałbym pyknąć małe co-nieco :)

napisz PW do Huga,on Ci poda adresik :wink4:

o.k :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a może dołączysz do następnego spotu ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian a może dołączysz do następnego spotu ?.

Zawsze bardzo chętnie ale czasem obowiązki i praca nie pozwalają :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o jednodniowym (wycieczka) dla rodziny a dla nas czas na pogaduchy :> . Jak się chce to się da :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...