Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dominik moze sie pochwali jak tam u niego ze śniegiem bo w wiadomościach trąbia ze tam Az tyle śniegu ze szkoły zamykają hehe jakieś fotki może

d471b08d5b9033b3.jpg

c6e37e8e46cb9818.jpg

c644e345dcfcd8f6.jpg

559e868e66092349.jpg

15467cb75b25398f.jpg

da3839d0a475c8c4.jpg

8e5608ddc009ecf4.jpg

1ff1363789c448c2.jpg

508a4f51120fe9ca.jpg

367445233fead8e5.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa dajcie spokoj moze padac ale dopiero po 17stym bo zeby tylko nie bylo tak jak w tamtym roku ze znowu nie bedzie mozna z tej dziury wyjechac :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to może padać śnieg ile chce, znowu będę najszybszy :gwizdanie: bo mam zimówki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekałem w pól godziny walnelo 10 cm śniegu a teraz jakiś grad pada dosłownie rewelacja

u mnie też napitala sobie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zimowki zimowkami, tez mam ale co z tego jak i tak prawie nikt nie ma i w razie sniegu korki sie momentalnie robia do tego trzeba dodac ze lokalna ludnosc nie umie jezdzic w warunkach zimowych, a wladze nie maja nawet spychow do sniegu tylko solarki a to wszystko daje baardzo duze opoznienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znudzil mi się śnieg i zdecydowałem z żona ze się gdzieś brykniemy i wale gdzieś w okolice londka , dojechalem już do Milton keynes i zdziwiko bo tu śniegu nie ma ale i tak dobrze bo przy tej temperaturze autko się spisuje wyśmienicie szczególnie jak dostało nowy egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś posłaniec z ITV przyniósł wieści że gród szlachcica Domjenicka po pas sniegiem zasypany. Powiadają że nawet jego koniki odpychające się przednimi kopytami nie dadzą rady przez te śniegi się przebić. Czekamy na kolejne wieści z grodu Alnwick. Moje koniki po zmrożonych drogach raźnie śmigają i na zmiane na zimowe podkowy czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimowe podkowy czekają.

to tak,jak moje-tyle,że te podkowy mogą utknąć gdzieś w śniegu...-a poza tym-to napierdala znów... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimowe podkowy czekają.

to tak,jak moje-tyle,że te podkowy mogą utknąć gdzieś w śniegu...-a poza tym-to nap***a znów... :cool1:

no i jak w zwiazku z tym sniegiem teraz tam u was zycie sie toczy? Szkoly otwarte? Transport miejski daje rade? Czy wszystko pozamykane, poploch i panika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek szkoły zamknięte były-dzisiaj-jeszcze nie wiem,ale drogi są dosyć przejezdne,czego w ogóle nie można powiedzieć o chodnikach dla pieszych-to jest jakas pomyłka-śniegu po kolana na chodnikach-trzeba chodzić ulicami,co z dzickiem,czy wózkiem-nieporozumienie...transport-w piątek nie jezdziły autobusy z samego rana-potem -nie wiem,paniki nie ma,ale ludzie z farm i okolicznych wiosek robią dosyć pokazne zakupy w sklepach,szufli,czy zwykłej łopaty-nie kupisz w sklepie-wysprzedane....na drogach -zdecydowana większość 4x4 ,w sobotę widziałem jedno Subaru-popierdalał sobie niczym ja na asfalcie... :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 08:16_________________________________________________właśnie dostaliśmy sms-a ,że i dziś szkoły zamknięte :cool1::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...