Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Domjenick wiesz ze mnie tez na 200+ ciagnie :mysli::decayed:

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i bym mego ajm dlubnol do 160+

tylko tyle chcesz?

:wink4:

Opublikowano

Nie ma za bardzo sensu dlubac wiecej a z tego co wyczytałem na forum to z mym kolektorem i turbo od AWX to raczej wiecej nie będzie a poza tym to I tak będzie duZo na razie i tak musze się przygotować na duże wydatki autko mam już 3 lata i do tej pory prawie kasy nie wlozylem ale 40K dolozylem tak wiec autko z 89000mil powoli zaczyna wymagać a nie mam w planach go sprzedawać bo mam trochę większa inwestycje do wykonania

Tak wiec czekam i może się uda coś w grupie powirusowac i wasze mordki zobaczyć bo tylko kilka miałem okazje widzieć

Opublikowano

Dawajcie info o autach na priv i wtedy zrobie dla wszystkich odpowiednie ceny. Robie oczywiscie benzyny i diesle.

Opublikowano

Az miło uderz w stół a odpowiednie głosy padną

Wchodzę to z miła chęcią

Opublikowano

Az miło uderz w stół a odpowiednie głosy padną

Wchodzę to z miła chęcią

Wszystko super ale do londka kawal drogi :cool1:

Opublikowano

Az szkoda ze jade zostawic moja audice w polsce sam bym sie pisał na podkrecenie mocy :naughty: ale za rok jak najbardziej bo wtedy audi wroci po odrestaurowaniu :>

Opublikowano

Ale zeby z 1.8t (150) zrobic 200+ to chyba nie wystarczy sam program :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale zeby z 1.8t (150) zrobic 200+ to chyba nie wystarczy sam program :gwizdanie:

no nie wystarczy :decayed::wink4:
Opublikowano

Od czegos trzeba zaczac w koncu :naughty:

Opublikowano

Ale zeby z 1.8t (150) zrobic 200+ to chyba nie wystarczy sam program :gwizdanie:

200 konikow nie bedzie ale roznica i tak bedzie duza :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to i kilka kucykow wiecej doda uśmiech na twarzy

wmontuj MBC i od razu się uśmiechniesz :wink4:
Opublikowano

MBC a co to jest takiego :shocked: . Wyjaśnij nie każdy zna skróty :mysli:

Opublikowano

dolacze sie do tego bo sam nie wiem co to znaczy????????????????????????????? :shocked:

poszukalem i znalazlem ---

...albo box w naszych autach to zlo a jak juz modyfikowac to tylko wirusem.

Opublikowano
  • Autor

MBC-manual boost controler-zawór umożliwiający zwiększyć i utrzymać ciśnienie doładowania-z czym się to wiąze-chyba nie muszę tłumaczyć :naughty::decayed:

Opublikowano

ale my chcemy po ludzku i fachowo zrobiona robote

wystarczy ze na codzien sie borykam z diagnostyka i srubkami czasami trzeba komus dac zarobic w czyms co moja mocna strona nie jest i najwazniejsze zawsze moge sie postawic po drugiej stronie kasy i ponarzekac w sumie codziennie sie ucze od maniakow w pracy wiec raz na jakis czas nie zaszkodzi wydac i ponarzekac hehe :polew:

Opublikowano

Zrozumiałem że mogę regulować ciśnienie doładowania , ale ja nie chcę tego robić .Chcę żeby było to zrobione tak żeby działało i tyle. Wiesz jak to działa , więc wytłumacz wszystkim jak chłop krowie na rowie. Nie wszyscy są oblatani tak jak Ty lub My. Wytłumacz reszcie o co chodzi.

Opublikowano
  • Autor

Wytłumacz reszcie o co chodzi.

no przecież wyżej napisałem

zawór umożliwiający zwiększyć i utrzymać ciśnienie doładowania

:gwizdanie:

Zrozumiałem że mogę regulować ciśnienie doładowania , ale ja nie chcę tego robić .Chcę żeby było to zrobione tak żeby działało i tyle

"zabawy" z podniesieniem doładowania,w celu zwiększenia mocy-to jest najprostsza sprawa,ale jeśli ktos chce tylko,żeby auto jezdziło-to niech lepiej odda audi do tunera i po kłopocie-temat tuningu silników-to rzeka...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.