Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na pewno nie odmówi, jak nie będzie zajęty:wink:

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zwłaszcza że do niego masz blisko .

Opublikowano

Hej wszystkim!

No może nie aż tak blisko, ale...

Już z nim rozmawiałem niedawno. Mówił też, że nie ma problemu ogarnąć temat, ale powtorzył to samo, że lepiej chyba licznik cały od razu kupić i wymienić niż się bawić. Bo może sie okazać że koszta większe przy naprawie.

Więc szukam nowego licznika (nowego-używanego, oczywiście ;-)

Ale zajadę do Dawida prędzej czy później, to oglądnie mi moją bestię i powie co tam warto zrobić, na co zwrócić uwagę.

Wspomniał też o zlocie za dwa tygodnie, więc może też uda mi się wyrwać z mojej norki i zajechać.

Jakby kto widział gdzie taki licznik od S4 w sensownych pieniążkach. Na ebay wisi ale drogo 250 F.

Mówili mi że za 100 F to dało się załatwić licznik do RS, więc te 250 za S4 to faktycznie kupa kasy :-P

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 14:22 ----------

I licznik zakupiony :decayed:

Może za tydzień pojadę do Londka na programowanie :naughty:

Opublikowano

To dawaj na zlot do Snowdowni i tam Ci zrobi ten licznik na miejscu. Mi na ostatnim zlocie ogarnął licznik do B7 z kolorowym fisem .

Opublikowano

A pewnie ze zrobi zaden problem hehehe

Opublikowano

Jak tylko licznik dojdzie i uda mi się wyrwać to przyjadę ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zdalem panowie ostatnio CBT teraz szykuje sie na pelne prawko, jakies porady na czym pocwiczyc tanim i dobrym?? mowa o 125:decayed:

Opublikowano

125 to pierdziawki bedziesz na tym wygladal jak na pocket bike ;)

Opublikowano

Wiem wiem ale wg prawa nie mogę niczym większym więc wole cos kupić i pocwiczyc z 2-3 miechy :wink: Zrobię prawko to wtedy kupię cos większego :decayed:

Opublikowano

Tak zrób , na pierwsze moto wystarczy. Ponadto na CBT tylko do 125 cm.

Opublikowano

Kupiłem suzuki en125 :decayed: 2007

Opublikowano
  • Autor

poka fote:naughty:

Opublikowano

zadna rewelka do trenowania na pare miechow, jutro wstawie fotke jak pykne :decayed:

Opublikowano

Buszek a ile za ubezpieczenie placisz przy pierwszym moto na cbt???????

Bo ja tez zdalem juz cbt i teorie tylko jeszcze jazda mi zostala i moze tez bym cos do treningu kupil...

Opublikowano

Witam wszystkich audimaniaków z zagranicy :wink:

Opublikowano

Wieczorak!

Był kto na Moralnego Niepokoju w Londku?

Ja właśnie wracam...dobre, kupa śmichu :-D

Opublikowano
Witam wszystkich audimaniaków z zagranicy :wink:

Witaj !!!

Opublikowano
  • Autor
Witam wszystkich audimaniaków z zagranicy :wink:

wreszcie ktoś z "moich" stron:grin::wink:

Opublikowano
Buszek a ile za ubezpieczenie placisz przy pierwszym moto na cbt???????

Bo ja tez zdalem juz cbt i teorie tylko jeszcze jazda mi zostala i moze tez bym cos do treningu kupil...

Szkopek ja 24l i place za swojego £480, £50 w miesiecznych ratach, kuzyn dziewczyny w twoim wieku sv600 placil z paro dniowym prawkiem £800.

Mialem zrobic zdjecia ale troche latalem dzis i zapomnialem:decayed:

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

A tak ogolnie teorie skad sie uczyles??

Opublikowano

Ja pojeździłem wczoraj i dzisiaj :banan:

cc1ecace0c26c70emed.jpg

5a97f51c25e76d2cmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.