Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam dzisiaj dość , brak mocy , i ochoty na cokolwiek . Jeszcze 5 miesięcy i będzie ok.

a co się wydarzy za 5 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj dość , brak mocy , i ochoty na cokolwiek . Jeszcze 5 miesięcy i będzie ok.

a co się wydarzy za 5 m-cy?

To wyobraźcie sobie ze ja w ta pogodę 5dni w tyg zapierdzielam i robię ludzia ogrody:facepalm::decayed:

Tak w ogóle chyba pierwszym autkiem będzie tu polo, ze względów pracy i insurance :polew:

Polowalem na mini morisa ale za drogo poszedł, a potrzebuje autka tanio i gdzieś na rok z groszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobraźcie sobie ze ja w ta pogodę 5dni w tyg zapierdzielam i robię ludzia ogrody:facepalm::decayed:

nie narzekaj-inni stoją po pas w rowach, pełnych wody i błota, a z nieba pada sobie deszcz...potem maja przesiadkę na wywrotki bezkabinowe i też w deszczu wożą ziemię od trzech dni...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobraźcie sobie ze ja w ta pogodę 5dni w tyg zapierdzielam i robię ludzia ogrody:facepalm::decayed:

nie narzekaj-inni stoją po pas w rowach, pełnych wody i błota, a z nieba pada sobie deszcz...potem maja przesiadkę na wywrotki bezkabinowe i też w deszczu wożą ziemię od trzech dni...:whistling:

pozdrawiam ich i zachecam do pracy caly rok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może tego gościa z tej aukcji , jest od nas z forum może ?

Audi A4 Backlight For Cup Holder & Credit Cards Holder - Audi A4 B6/B7 | eBay

przydało by mi się takie cuś ale na pewno nie dam za to 25 funtów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wole sobie sam wystrugać niż dać 25 funtów za dwa świecące patyczki. Zresztą do niczego mi to nie jest aż potrzebne a za tą kasę wole kupić 25 browców :kox:.\

Pytałem się o tą aukcje bo myślałem że gość może jest z forum i spuści trochę z ceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szrocie :kox:

wątpliwa sprawa-przynajmniej u mnie...nigdy nie widziałem na szrocie lamp przednich i przednich zderzaków, reszta róznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku jak jeździłem na szrot to też się zastanawiałem gdzie te wszystkie przody od samochodów , były w innym miejscu do tego przeznaczonym , a reszta samochodu trafia na yard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...