Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W angliji :decayed: Juz jestem, podróż samolotem masakra bo przeziebilem sie:facepalm:

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W angliji :decayed: Juz jestem, podróż samolotem masakra bo przeziebilem sie:facepalm:

Leciałeś przy otwartym oknie na zimnego łokcia:polew:

Opublikowano
W angliji :decayed: Juz jestem, podróż samolotem masakra bo przeziebilem sie:facepalm:

Leciałeś przy otwartym oknie na zimnego łokcia:polew:

cala trase, skad wiedziales mijales mnie??:decayed::decayed: nie no zart kurde cos mnie rozlozylo juz przed ale dalem rade i dolecialem samemu 1650km :grin:

Opublikowano

Ja już 6 lat siedzę na wyspach i jeszcze nigdy w życiu nie leciałem samolotem , wole wycieczki bardziej przyziemne na kołach. Dwa razy w roku robię trasę UK-PL samochodem , może trochę dłużej :wink: to zajmuje czasu jak lot samolotem ale jakoś sie nie mogę przekonać do tego latania :kox:.

Opublikowano

no ja mam tak samo ale w tym roku juz bylem autem 4 razy w pl teraz w jedna strone lecialem by sprzedac je :decayed:

Opublikowano
  • Autor

...na ziemi bezpieczniej... zawsze szansa, ze przeżyjesz jest, a tam, w górze-jak jebniesz o glebę, to tylko we Wiadomościach szczątki maszyny pokażą i listę ofiar...:grin:

Opublikowano

Nie strasz ludzi , bo przestaną latać .

Opublikowano

Albinek juz sie boi widzisz Dominik co zes narobil:polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Albinek juz sie boi widzisz Dominik co zes narobil:polew::decayed:

popatrz na fotki ze Smoleńska...:grin::grin::grin:

Opublikowano

O w hu... Te co wstawil ktoś link do Google widziałem masakra:shock3:

Opublikowano
  • Autor
O w hu... Te co wstawil ktoś link do Google widziałem masakra:shock3:

eee tam masakra:wink4:

widziałem podobne z wypadków, ale to nie oznacza, że te, nie są wstrząsające...akurat te , ze Smoleńska, są "inaczej" odbierane, bo dotykają naszej narodowości i wielu osób związanych z polityką i życiem publicznym, ale na co dzień można spotkać podobne tragedie na drogach...

Opublikowano

Mi chodzi bardziej o to ze żadnej cenzury itp, ja rozumiem polityk tez człowiek gorsze rzeczy sie widziało... Mama pracuje w szpitalu, kiedyś kolesia przywieźli któremu żona spaliła sie na oczach jak cysterna przygniotla ich auto:kwasny: miała pasy zapiete nie mógł jej uratować, pasy bezpieczeństwa :facepalm:

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 08:32 ----------

ale tu cisza :decayed:

Opublikowano

no ....

:hi:

Opublikowano
  • Autor

pogoda choojowa...

Opublikowano

no na wyspach zaczyna się ten najbardziej chu...jowy okres pogodowy , zaczyna się w połowie października a kończy pod koniec marca .

Opublikowano
  • Autor

u mnie to zaczyna się we wrześniu i kończy w kwietniu...:grin:

Opublikowano

no fakt mieszkasz parę set kilometrów wyżej :wink:

Opublikowano

Ja mam dzisiaj dość , brak mocy , i ochoty na cokolwiek . Jeszcze 5 miesięcy i będzie ok.

Opublikowano
  • Autor
Ja mam dzisiaj dość , brak mocy , i ochoty na cokolwiek . Jeszcze 5 miesięcy i będzie ok.

a co się wydarzy za 5 m-cy?

Opublikowano

.....podejrzewam że chodzi o koniec tej zjeba...nej pogody :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.