Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11,500 ale zostaje blisko, dziewczyny rodzina bierze, szukajta czegos taniego w ubezpieczeniu teraz dla mnie tam:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angliji :decayed: Juz jestem, podróż samolotem masakra bo przeziebilem sie:facepalm:

Leciałeś przy otwartym oknie na zimnego łokcia:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angliji :decayed: Juz jestem, podróż samolotem masakra bo przeziebilem sie:facepalm:

Leciałeś przy otwartym oknie na zimnego łokcia:polew:

cala trase, skad wiedziales mijales mnie??:decayed::decayed: nie no zart kurde cos mnie rozlozylo juz przed ale dalem rade i dolecialem samemu 1650km :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 6 lat siedzę na wyspach i jeszcze nigdy w życiu nie leciałem samolotem , wole wycieczki bardziej przyziemne na kołach. Dwa razy w roku robię trasę UK-PL samochodem , może trochę dłużej :wink: to zajmuje czasu jak lot samolotem ale jakoś sie nie mogę przekonać do tego latania :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na ziemi bezpieczniej... zawsze szansa, ze przeżyjesz jest, a tam, w górze-jak jebniesz o glebę, to tylko we Wiadomościach szczątki maszyny pokażą i listę ofiar...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w hu... Te co wstawil ktoś link do Google widziałem masakra:shock3:

eee tam masakra:wink4:

widziałem podobne z wypadków, ale to nie oznacza, że te, nie są wstrząsające...akurat te , ze Smoleńska, są "inaczej" odbierane, bo dotykają naszej narodowości i wielu osób związanych z polityką i życiem publicznym, ale na co dzień można spotkać podobne tragedie na drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi bardziej o to ze żadnej cenzury itp, ja rozumiem polityk tez człowiek gorsze rzeczy sie widziało... Mama pracuje w szpitalu, kiedyś kolesia przywieźli któremu żona spaliła sie na oczach jak cysterna przygniotla ich auto:kwasny: miała pasy zapiete nie mógł jej uratować, pasy bezpieczeństwa :facepalm:

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 08:32 ----------

ale tu cisza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na wyspach zaczyna się ten najbardziej chu...jowy okres pogodowy , zaczyna się w połowie października a kończy pod koniec marca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...