Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna je ogladac przed aukcja:):) na placu gdzie stoja tylko gdy jestes zalogowany:):) moj znajomy kupil niby calaki ale bez kluczyka wiec sprawdzic nie mogl. pisalo ze po kradziezy a co sie okazalo po dorobieniu kluczykow ze silniki nie dzialaja:):) hahahah wiec jak kolega napisal kupowanie kota w worku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ale wyrwać jakąś bogatszą wersję s-line albo s4 :naughty: na przekadkę do siebie to zawsze się opyla , nawet bitego na części za jakąś małą kaskę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wyrwać jakąś bogatszą wersję s-line albo s4 :naughty: na przekadkę do siebie to zawsze się opyla , nawet bitego na części za jakąś małą kaskę .

weź pod uwagę to, że nie będziesz jedynym, który chce tanio wyrwać fajne auto na części i tutaj się kończy "okazja" a zaczyna kalkulacja, czy nie lepiej kupić takie auto i ze swojego coś tam przełożyć, bo auta na "copart'cie" nadające się do naprawy w domowym zaciszu- kosztują spore pieniądze, nieraz graniczące z cenami aut bezwypadkowych, ale z dużym przebiegiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma garaż na trzy samochody z wulkanizacją + podnośnik hydrauliczny i jeden mniejszy garaż do malowania (chociaż pomieszczenie nie jest do tego przystosowane ale daje rade) do tego auto laweta + laweta , więc robota nie jest w domowym zaciszu ale profesjonalnym warsztatem tego nie można nazwać . Pomagam mu w kupowaniu i reperowaniu autek i puszczamy je dalej za większą kaske , raz z większym zyskiem , raz z mniejszym ale coś tam zawsze jest :wink: . Można powiedzieć ze to takie moje hobby po pracy albo w dni wolne , bo w domu raczej ciężko mi usiedzieć . O tym coparcie czytałem wiele opinii na necie i dobrych i złych ale mimo wszystko i tak dużo ludzi tam kupuje . A to że można kupic kota w worku to sam wiem bo nie raz byłem na takiej aukcji na żywo gdzie nawet się nie można samochodem przejechać . Samochód jest uruchamiany 10 minut przed aukcja , każdy ma chwile na oblukanie co i jak i autko wjeżdża na podest i zaczyna się licytacja . Nie raz widziałem jak samochody wyjeżdżały tylko z placu i stały przy drodze bo coś nagle sie zjebało . Mój szwagier jednego razu kupił Mercedesa Vito bardzo okazyjnie i dopiero jak przyjechał do domu i chciał cofnąć do garażu to okazało sie że nie ma wstecznego. Nigdy niczego nie można byc pewnym a nawet jak się kupi jakiegoś bubla to zawsze można rozebrać auto na części a reszte czyli ramę sprzedac na złom .

Wysłałem już dokumenty , zobaczymy co bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz miejsce-to tak, można coś upolować, ale jeśli ktoś ma tylko miejsce na parkingu i to jeśli przyjedzie szybciej-można zapomnieć o takich "strzałach" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać? Ja właśnie z pl przylecialem rano mazda 323, powiem wam ze diesla nie kupię nigdy Japonca. Toc to masakra głośne i brzydkie w sśrodku:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaga mi zalatw bo nie wiem skąd pełnego wziąć mam tylko triala:facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do jakiego auta potrzebujesz?, bo 409 to kicha, ja używałem do diagnozy B6 312 i jest ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos służę pomocą /neasden nw2 Londyn/ jakby ktoś chciał vaga podpiac umiem błędy sprawdzić i skasować co do logow jeszcze ćwicze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje audi zmieniło właściciela...

Łyknal bym je ale za drogi jeszcze insurance dla mnie na Anglika:decayed: czyli teraz latasz vw o ile pamietam:decayed: czy cos innego wpadło w rece:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touranem śmigam, miałem oferty na zamianę seata leona cuprę, forda focusa i mercedesa c270, ale po co mi teraz drugie auto?:wink: jeszcze kupie audi:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem nad leonem cupra r żeby swój sprzedać i w pl kupić sobie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trochę lipa żeby Moder forum Audi nie miał Audi :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trochę lipa żeby Moder forum Audi nie miał Audi :whistling::wink:

jest nas dwóch, jeżdżących Touranami:decayed::wink: a w sercu zawsze A4 jest:naughty:

z resztą poszła chyba w dobre ręce, bo chłopak jechał po nią półtorej godziny w jedną stronę,bo pracuje gdzieś "blisko", a ogólnie mieszka 350 mil ode mnie-więc zależało mu na tym właśnie aucie:whistling: wie wszystko na temat auta, więc oboje zrobiliśmy dobry interes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...