Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

comprehencive jest w tej samej cenie co reszta-nie opłaca się brać tylko trzeciej części, bo nie dość, że koszta takie same-to jeszcze nic nie dostaniesz w razie jak by co:wink: sprawdź sobie jeszcze tu http://www.confused.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak kupiłem tu pierwszą furkę parę lat temu to jeździłem przez prawie dwa lata na tym fire theft i płaciłem 40f mniej niz za comprehensiv , więc róznica jest spora. Na to ile płacisz składa się dużo czynników , nie tylko jaki masz samochód czy ile masz lat ale także pod jakim stoi adresem , jaka dzielnica , czy jest garaż , ile masz lat zniżek , ile lat masz prawo jazdy no i ile wrazie czego wyłożysz ze swojej kieszeni na pokrycie szkód .

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

comprehencive jest w tej samej cenie co reszta-nie opłaca się brać tylko trzeciej części, bo nie dość, że koszta takie same-to jeszcze nic nie dostaniesz w razie jak by co:wink: sprawdź sobie jeszcze tu http://www.confused.com/

Ja wcale tu nie pisze o tej trzeciej części bo za nią płaci sie tyle samo a nawet więcej niz za full tylko mi chodzi o tą drugą gdzie ubezpieczasz samochód od kradzieży i pożaru no możesz sobie jeszcze wybrac jak chcesz brakedown albo windows cover

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

dotarłem do domu:decayed:

gdzies ty sie podziewal:decayed:

a no i mam pytanie do wszystkich zgromadzonych, jak braliscie auto pierwszy raz tutaj ja mlody jestem 23 lata mysle w koncu o angliku ale... drogo:facepalm: gdzie patrzyc najlepiej i najtaniej za insurancem ?? jakies polecacie strony czy cos bo te admiraly za polo 2003 chca 2,2t:facepalm:

daj numer rejestracyjny bryczki którą chcesz ubezpieczyć to zaraz coś wyszukamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na autka rożne patrzę nie wiem chyba jeszcze wstrzymam sie z kupnem tutaj auta bo tyle płacić to masakra i do tego kisic sie w jakimś polo:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy jest taki młody anglik , zdał prawo jazdy ze trzy miechy temu i nie ma jeszcze 19 lat , kupił sobie starego nissana micrę z silnikiem 1.0 i płaci za miesiąc 260f , każdy inny samochód jaki patrzał wychodziło mu ponad 300f, ja to bym sie chyba pochlastał jak bym miał tyle płacić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdzałem na moim aucie- third party only 832 f

third party fire&theft 534 f

comprehensive- 461 f

a breakedown możesz wykupić za 15 funtów rocznie np w Kwik-fitt -ja takie mam i całą Europę mam pokrytą, oczywiście ceny u Buszka będą inne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdzałem na moim aucie- third party only 832 f

third party fire&theft 534 f

comprehensive- 461 f

a breakedown możesz wykupić za 15 funtów rocznie np w Kwik-fitt -ja takie mam i całą Europę mam pokrytą, oczywiście ceny u Buszka będą inne,

Ja napisałem jaka jest sytuacja do 25 roku życia , bo później ceny diametralnie sie zmieniają . Ty jak widzę masz już ponad 30 i na pewno zniżki za prawko i bezwypadkową jazdę masz ponad 10 letnie więc nie ma co porównywac tego z sytuacją Buszka . Ja płacę 58f za miesiąc za comprehensiv i mniej już się nie da .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 4 lata zniżek i do tego żonę, ujętą w polisie, która ma prawko od 2 lat, dzieci poniżej 16 roku życia, co też skutkuje zwyżką opłat, a na audi teraz płacę bez zniżek bo wszystkie zniżki mam na Tourana, więc zaczynam od zera na drugie auto, obecnie płacę na Tourana coś 35F miesięcznie a na Audi 106 f miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawko od 18tki także trochę już jest No i 2 lata zniżek ale w pl jakieś szanse by mieć je tutaj? Zawsze to cos:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie papierki potrzebne ?? Akurat lecę do pl za dwa dni to bym może oogarnął:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wez to pod uwage ze niektore ubezpieczalnie nieakceptuja znizek z polski.

ALe jak co musisz miec orginal i przetlumaczony przez tlumacza przysieglego na angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wybierasz taką, która akceptuje

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

To jakie papierki potrzebne ?? Akurat lecę do pl za dwa dni to bym może oogarnął:naughty:

zadzwoń do byle jakiej ubezpieczalni i zapytaj sie, co potrzeba do przeniesienia zniżek z Pl:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wez to pod uwage ze niektore ubezpieczalnie nieakceptuja znizek z polski.

ALe jak co musisz miec orginal i przetlumaczony przez tlumacza przysieglego na angielski.

Potwierdzam , mój kumpel nie dawno ubezpieczał samochód na ojca który miał 60% zniżek z Polandu i musieli mieć przetłumaczony oryginalny dokument potwierdzający że posiada takie zniżki . Tylko nie wiem czy musiał to tłumaczyć przysięgły tłumacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki , słyszeliście może o takiej stronce

http://www.copart.co.uk/c2/27158661

Zarejestrowałem się już teraz musze jeszcze wysłac kopie dowodu osobistego i prawa jazdy , jakieś tam oryginały rachunków i wpłacić 50F . Macie może jakiegoś znajomego który się w to bawi ?

Oglądam samochody i motory od paru tygodni i powiem że nie raz można całkiem fajną furkę wychaczyć , pod reperowac i puścić dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziewczyny mama jest ubezpieczycielem :decayed: Także może zalatwie wszystko u niej co i jak zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do coparta powiem ci ze kiedys byly dobre ceny teraz chyba tam sztucznie podbijaja:/// niektore auta ida pukniete za taka cene co calaka mozna kupic:/ i najlepiej jechac na plac pierw obczaic bo czesto gesto sa ukryte wady ktorych nie ma na zjeciach i opisie a musisz juz go wziasc jak obstawisz. Wiec mozesz niezle wtopic

A co do ubezpieczen to ja tez mialem polskie znizki tlumaczone u przysieglego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do coparta to takie kupowanie kota w worku.

Kumpel na 4 motocykle co tam kupil 1 nadawal sie na skip takze "ryzyk fizyk" jak to mowia bo niemozesz zobaczyc auta dopoki go niekupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mysle tu wcale o jakimś masowym kupowaniu , tylko tak może jedną furkę na miesiąc albo dwa . Do tej pory kupowałem takie spares-repair na Ebayu głównie z grupy VW ,cos tam w nich grzebałem , doprowadzałem do stanu używalności i puszczałem dalej , ale od jakiegos czasu nie ma nic ciekawego albo wszystko wykupują litwini :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...