Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedzie ktos do polski 22-ego grudnia w nocy? Tak z ciekawosci pytam. Ja mam prom o 22-ej z dover do calais i jade w okolice krakowa. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wrocilem do PL :decayed: Co do rozrusznika to nie ruszalismy go, podladowalismy aku i zapala normalnie, zobaczymy jak bedzie dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko bo do mnie wczoraj hosse88 dzwonil i pytal czy nadal te fajki z forum aktualne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie, ponawiam pytanie - kto uderza na swieta do pl i kiedy wyjezdza, tak z ciekawosci pytam. Ja jade 22. Zawsze podoba mi sie to w tym okresie ze gdy jedzie sie autostrada niemiecka 1-2 dni przed wigilia to co drugie auto na autobanie ma angielskie blachy :)))

A jeszcze jedno. Widzialem juz drugi raz - niedaleko Bristolu na trasie stalo srebrne audi A4 B6 avant MOTORWAY MAINTENANCE z kogutami na dachu.

Nigdy nie moge zrobic zdjecia bo akurat lece trasa a oni stoją i jakies tam przeprowadzaja pomiary itp. Ale niezly witoczek, poczciwa B6-steczka z kogutami i oklejona fajnie w odblaskowe paski z tylu itp. Na M25 widzialem tez B8 tez srebrne albo grey shark kolor policyjne nieoznakowane. Grzalo ostro na sygnale. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jeżdżę autem do PL na święta , ale teraz lecę samolotem . Zyskuję 2 dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu mam około 1600 km. Jak zatankuje w Dover do pełna to do Olszyny (granica PL z Niemcami ) spokojnie dojadę a potem jeszcze 200km i w domu. Czyli tak około 200 litrów z zapasem.W obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie pali mi poniżej 5l/100km :>. Jak jestem w Olszynie to mam jeszcze paliwa na 90 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie pali mi poniżej 5l/100km :>. Jak jestem w Olszynie to mam jeszcze paliwa na 90 km.

no i mój w trasie tyle zeżre-jak niedogrzany-trochę więcej pali, ale co tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie z tym spalaniem do PL. Moje TDI tankowane było w Dover i dwa tankowania na trasie z czego ostatnie wystarczało na dojazd przez Kołbaskowo do Kołobrzegu na rezerwie, a więc musiałem na Orlenie coś tam dolać. Podajrzewam, że czas przejazdu pomiędzy moim a waszymi 5l/100 km :)) był podobny +- 1-1.5 h na trasie (dla mnie to 1750 km z tym, że ciszej choć mega drożej :( ). Co do A4 B6 w okolicach Bristolu - musze mieć mega pecha bo mieszkam 8 lat i b. często smigam M4 w obydwie strony i nie widziałem. Za to na M25 było RS6 z kogutem no i pełno czarnych BMW - te to akurat są wszędzie. Na moje szczęście zawsze kogoś juz trzepią.

pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolno nie jeżdżę , ale ja sam całą trasę prowadzę :(. Jak jestem już zmęczony to 150 km/h raczej nie przekraczam :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...