Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Zerkajcie czasmi na wydarzenia na audi-maniacs.com - teraz szykuje się zlot około 22-23.10 czy cos w tych okolicach - w Barton Upon Trent/Derby. Ja mam pecha, bo już drugi Zlot organizowany jest, kiedy jest przerwa w szkole i mozliwość zabrania cóki do PL. Osobiście zapraszam niedługo na Castle Combe Circut (około 30 km od Bristolu, mozna dojechać od M4) na 08.10.2011 - International Audi Driver - mega za***ista całodzienna impreza Audi. Z naszego klubu jest już około 15 aut. Od rana do końca na torze wyścigi grupy VAG, wszystkie mozliwe RS-y, oczywiście R8 V10 na czele,spora grupa aut dowożona na lawetach poniewaz robione sia specjalnie na wyścigi. Na terenie imprezy mozna podziwać wszystko, co Ingolstad wypuściło na ulice i tory. Gruba coroczna impreza.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tu ciągle cicho....

Wszyscy na audi-maniacs?

A funt po 5.10 :good:

domjenick :wink4:, a może by tak kłódkę powiesić na tym temacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłódkę a to niby czemu :shocked: jak się nic nie dzieje to nikt nic nie pisze. Każdy odrabia wakacje :polew:. A to że funciok dobrze stoi to tylko chwalić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinek tu nie ma co sie urabiać i odrabiać, bo i tak nas drugi kryzys czeka :cool1:

Myślałem ze tylko ja tu jeszcze zaglądam

pozdrawiam :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty kolego tutaj zaglądasz , ja czuwam :good: . Nie istotne kto i gdzie organizuje zloty , istotne jest to że spotykają się tam miłośnicy AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przeprowadzilem - south west teraz wiec mamy troszke daleko. ;) Wiec dlatego cicho siedze. :cool1:

Wczesniej bylem 6 lat w yorkshire ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty kolego tutaj zaglądasz , ja czuwam :good: .

ja też tutaj zaglądam :gwizdanie: a kryzys powstał,wraz z brakiem czasu i odległością,jak nas dzieli-większość się spotyka w okolicach Londynu,bo siłą rzeczy-jest Ich tam więcej :confused4: więc żeby się spotkać-potrzeba miejsca gdzieś po środku...a wtedy niektórym będzie i tak za daleko,lub nie będą mieli w tym czasie wolnego dnia ,lub dwóch i kółko się zamyka... z "regionalnymi" szkockimi-tez nie wyszło,bo mało jest Fanów A4 w Szkocji...jest wielu zarejestrowanych,ale w większości tylko po to,by zdobyć info ,bo wystąpił problem w aucie,jakim w danym czasie się poruszają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka - mam pytanko do "angoli" :kox:

Zna ktos tutaj jakies miejscowki - dobre duuze szroty z duza iloscia audiczek?

Czaje sie na przedni zderzak S-line do B6 albo chociaz dolna część.

Na ebayu sa jakies szmaciane podrobki dolnego spojlera albo same zderzaki z b7/b8

...... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to musisz być na szrocie cały czas,żeby coś wyrwać,jesli chodzi o nowsze auta-takie rzeczy, jak zdeżaki,czy lusterka-odkręcane są w pierwszej kolejności i właściciel szrotu n ebayu to wystawia,kiedyś podjechałem na szrot i stała A3 w cabrio i Q7-obydwie lekko puknięte,właściwie,to nawet nie wiem,czemu tam były-nawet podejść do nich ze śrubokrętem nie można było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wlasnie zdawalo. Ciezko cos ze szrota zlowic, nie ma nic a jak jest to wszystko juz ogolocone.

Tylko ebay :> Albo zakup z aso dolnej dokladki i rezanko do standardowego zderzaka. Ale wolalbym caly ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szrocie, to chyab tylko ze starych aut można coś wydłubać-nowe-niestety, ale nawet złom jest dochodowym interesem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 8mio czy 9cio letnie audi a4 b6 chyba nie jest nowym autem, zato bardzo widocznie cenionym moze i nawet bardziej niz beemka 3jka z tamtych lat.

:)[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:20_________________________________________________Aaa przypomniala mi sie jedna anegdotka. Znajomy kupil sobie golfa 4 R32 z pol roku temu z ori xenonami. Z pol roku temu to bylo. Pojechal do Polski na tydzien, zostawil auto pod domem na ulicy wstaje rano idzie do fury a tam nie ma zaslepek od spryskow i dysz. Niezle nie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce wszystko mozliwe :decayed: do mnie dzisiaj moj mechanik z polski przylatuje czyt. tata :kox::decayed: bede grzebal podswietlane nawiewy i moze cos jeszcze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B6 to o niebo lepsze auto niż BMW E46. Takiej porażki motoryzacyjnej BMW chyba wcześniej nigdy nie zaliczyło. Potem (era nowożytna) było więcej wpadek, typu klapki kolektorów niszczące totalnie silniki, 2.0 D większe nieporozumienie od 2.0 TDI jeśli chodzi o powazne i kosztowne usterki. Po za ładnym wyglądem (czyt. rasowe sportowe) reszta to kupa awaryjnego złomu z mega długą listą rzeczy do zrobienia. Jak ktos nie wierzy to mogę wyłożyć sprawę. Choć to przeciez nie forum BMW :tongue4:

ps. Nie wiem, czy ktoś z was zwrócił uwagę, że B6 chodzi drożej niż E46 w tych samych rocznikach, ale hard corem jest cena M3 v. RS4 - Audi jest dwa razy droższe ? Jak myślicie - dlaczego ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...