Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje :gwizdanie:, czas znowu wspólnie sie zabawić :drunk:. Trzymam za słowo , bo jak nie to będzie :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie ;) Ja z całkiem innej beki :hi: rozglądam się od dłuższego czasu za angolem b5 po lifcie, sedan, 1.8t do swapa na moją asię. Czy idzie coś wybrać w Wlk.Bryt. coś poliftowego i godnego uwagi w granicach 4-5 tyś złotych. I jak się ma robota papierkowa gdybym coś takiego chciał ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roboty papierkowej dużo nie ma,tu masz linka-szukaj :wink4:

http://www.autotrader.co.uk/[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 09:06_________________________________________________jest tu ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem. Juz po przeprowadzce na poludnie. Miasto jest zaje..ste a imprezowe ze hoho :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem. Juz po przeprowadzce na poludnie. Miasto jest zaje..ste a imprezowe ze hoho :cool1:

a gdzie mieszkasz teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bristol :) Polecam miasto. Pracy szukalem tylko 3 dni. A w sobotnie noce sa takie imprezy ze mozg sie lasuje. Panienki same wkladaja jęzki mi do ust za łyk piwa hahha mlodziutkie piekne angieleczki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bristol :) Polecam miasto. Pracy szukalem tylko 3 dni. A w sobotnie noce sa takie imprezy ze mozg sie lasuje. Panienki same wkladaja jęzki mi do ust za łyk piwa hahha mlodziutkie piekne angieleczki :kox:

u Pawła w knajpie pewnie znajdziesz miejsce do napicia się piwa :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyslalem mu prv pare dni temu jak narazie brak odzewu ;)

A teraz spadam do pracy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bristolu na ostatnim zlocie AM, Piękne miasto. Kolega też tam się przeprowadzi. Znalazł szybko pracę jako kierowca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bristolu na ostatnim zlocie AM, Piękne miasto. Kolega też tam się przeprowadzi. Znalazł szybko pracę jako kierowca .

Na jakim prawku? B? Bo ja mam tylko B i to polskie+angielskie papierowe. Bylem w paru agencjach to w 1 chcieli angielskie prawko plastik, a drugiej conajmniej 2 lata doswiadczenia jako kierowca vana, a w 3ej zrobili taka przesade ze na jedno miejsce zwolali 4 kolesi (w tym mnie) byl masakrtyczny test z angola 50 pytan gramatyka sama ostra na max, CRB check i wypelnianie stosu papierow. Po 3 razy pisalem swoja historie zatrudnienia, edukacji i poprzednie adresy. Poje...alo ich poprostu. 2,5godziny tam mi zeszlo. A to byla robota na kierowce vana dla szpitala....

P.S

Bristol suuuper miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega to kierowca z długim stażem .Prawko takie jak moje tj.A,B,C,D,E plus ADR-y.Jeżdzi dla Sainsbury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym pisac zbytnio chociaz trapi mnie takie pytanko - czy ktos spotkal sie ze speedcamera stacjonarna w strefie 20mph?

i ktora oczywiscie lapie za przekroczenie tej predkosci? Bo ja tylko od 30-stu w zwyz widuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym pisac zbytnio chociaz trapi mnie takie pytanko - czy ktos spotkal sie ze speedcamera stacjonarna w strefie 20mph?

i ktora oczywiscie lapie za przekroczenie tej predkosci? Bo ja tylko od 30-stu w zwyz widuje :cool1:

na 20 masz tylko hopki-chociaż może i gdzieś jest-ja też się nie spotkałem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tutaj w Bristolu widze pare dosyc dlugich odcinkow z 20mph bez hopkow ale ze znakami ze sa kamery, i sie tak zastanawialem. Chociaz samych kamer nie widze :gwizdanie: Nowy w miescie troche sie boje speedowac zanim nie obczaje gdzie sa kamerki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się dzieje więc cisza tu panuje. Wszyscy myślą już o urlopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...