Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to gratuluje !!! bez awaryjności życzę !!!. Zapodaj jakieś foty .

jutro wrzucę lepsze-tu jest link do aukcji

http://www.ebay.co.uk/itm/180736930803?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2927wt_1115

udało sie "urwać" 200f-więc nie ma katastrofy- trzy rzeczy do zrobienia, ale to błachostki... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie ma wyposażenie, cena ok. Wygląd też fajny. Alu chyba zmienione. Jak z ubezpieczeniem bo to Sport wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co siedza na AM wiedza, Domjenick widzial na FB, a szczegoly mam w opisie :wink4: ale wrzuce dwa zdjecia zeby nie bylo :decayed:

DSC03177.JPG

DSC03181.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie ma wyposażenie, cena ok. Wygląd też fajny. Alu chyba zmienione. Jak z ubezpieczeniem bo to Sport wersja.

to nie jest sport wersja-normalny BKD tylko ktoś sobie poprzerabiał- ubezpieczenie będzie ok. 400,z wyposażenia to klima,cztery el. szyby, pełno schowków, 7 siedzeń,stoi na 18", gwint, wydech z nierdzewki,tylko końcówki wydech muszę zmienić,bo wyglądają jak z batmobilu :kox::wink4:

domjenick, rozumiem ze Audi zostaje w rodzine, czy moze bedziesz sprzedawal?

chciałem zatrzymać, ale jednak ekonomiczne warunki przemawiają za tym,żeby sprzedać-gdzieś za tydzień, może dwa ,jak wyczyszczę środek- będzie dostępna :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was prośbę, czy mogę poprosić kogoś z Was o sprawdzenie dwóch streszczeń artykułów z angielskiego ? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć to zobaczymy .wspólnie coś zawsze się uda :)

Z góry dzięki za zainteresowanie :hi:

To jest oryginalny artykuł:

skanowani_hqwapex.jpg

A to jest moje streszczenie ono jest dokładnie podzielone na akapity.

Today, working in the business we need to know that we will be noticeable. However, not only through hard work we appreciated. We can see an increasing role of junior managers in the developing projects and managing volunteer.

Currently post room becomes the main place of work of our employees. The most important place in our office is the computer because we spend most of time in the work at the computer. For some employees replying to emails is a major task and long to respond to some messages cause they are useless.

Nowadays we can observe different styles of management of our bosses. Some of them are able to motivate their employees to sacrifice and give him an incentive to increase work efficiency. These leaders provide the employee a good atmosphere. But on the other hand we have the second type of leaders who don’t care about employees, they are only interested in themselves.

Dress-down Fridays are just one of the changes that occurred after the change of political system. Dress in work shows other people in which sector we are working. Suit is a favorite clothing businessmen but on the other hand, suit like wearing criminal or gravediggers. By wearing loose or beach clothing in the work other people may treat us less seriously.

The heads at every turn evaluate their employees, so they can have opinion on each of our workers. Each of us is better or worse moments at work but we must remember about a balance in our behavior. We always have to balance the self-confidence with the ability to apologize and admit to error. As an employee we have to get used to criticism.

Currently, the PA plays a very important role in business and the decisions taken by their bosses. Without the participation of the PA is not possible to take the strategic goals for the company and management is very difficult. Managerial jobs require the PA, which sometimes becomes the most important part of a team of employees.

Lazybones are a large proportion of workers in companies, often up to the highest position in the company. Most common reason for failure in business are malfunctioning, but when we don’t do anything we are not responsible and don’t take risks.

Many workers half of their working day is spent on meetings and conferences with other employees or customers. A large part of these meetings is irrelevant for the purposes of the company and does not give results as a legitimate decision. However, employees, like to meet because for a moment as though breaking away from his office and closest associates. Many young workers very afraid of the meetings, but often a good preparation can forget the fear and is the most important part of a good meeting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam lekkie problemy czasem bo musze pisac sporo technicznych bajeczek. Ale nie podoba mi sie zbytnio to:

"However, not only through hard work we appreciated." Czegos tu brakuje zwlaszcza w koncowej fazie zdania ;)))

Ale to moga byc tylko moje bledne odczucia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania 4 wagony fajek mahlboro gold - lighty po £35, :tongue4: Jestem u brata w okolicach Wembley, Druga sprawa w jego Kijance ( KIA sedona ) ma problem z rozrusznikiem, raz lapie raz nie, macie kogos co moze naprawic takie cos ? Niewiem czy nie elektromagnes , a zeby nie wymieniac odrazu calego rozrusznika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam mechanika podjezdza i robi na miejscu:

07894527574

imienia nie pamietam ale koles mi robil auto i nie narzekam, mam jeszcze jednego znajomego ale on zawalony robota i sam czekam kiedy mi lozysko zrobi :decayed:

ten pierwszy ceny nawet ok, co do fajek jak bede cos wiedzial to napisze tu na forum ale nie wiem czy hosse88 nie chcialby kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i rozrusznik, ale sprawdź najpierw czy masz dobrze dokręcone klemy na aku i czy nie są zaśniedziałe. Zresztą to nic nie kosztuje. Ja kiedyś już zaliczyłem naprawę sprawnego rozrusznika - klema była luźna i raz kręcił a raz cisza (kontrolki będą dalej się palić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...