Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrzuce wrzuce narazie takie pogladowe

IMG_0427.jpg

fura nie umyta, nizej nie moge wglada ze stoi wysoko ale nadkole 62cm nad ziemia, fele 18" a juz rura wadzi na bumpach:facepalm: jak dam rade jakos rure podciagnac, to zglebie jeszcze bardziej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najeżdżaj garby jednym kołem, o ile się da, albo bardzo powoli, ewentualnie najpierw jednym kołem, potem drugim-bo przy glebie niżej, niż -50 cm od serii 1BA-zawsze w coś przypierdolisz:wink:

i jak nie masz plastiku pod miską olejową-lepeij zacznij się rozglądać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam "jeszcze" :decayed: ale jak ogarne jak sie dostac pod auto bede myslal nad podciagnieciem rury wyrzej bo plecionka tre lekko o garby, tzn jak nie dam rady ominac, bo tak to musze miedzy garbami latac:polew: jak pgarne ten temat to pomyslimy czy da rade nizej:kox:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

pytanie mialbym cos do odebrania w st helens ma ktos kogos zaufanego tam? albo czy ktos z okolic, brat lusterka wyhaczyl do rovera i musi je tylko jakos zgarnac, bo odbior osobisty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AM robi zlocik w Lake District 6-7 pazdziernika czy ktoś się wybiera ? ja jadę .

nie wiem, ale jeśli pojadę, to wpadnę tylko na jeden dzień, a i to nic pewnego, bo dopiero co wróciłem z wakacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale jak to zwykle bywa-są inne priorytety, jak np pracująca żona w weekendy i niemożność załatwienia niańki do dzieci...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany padła decyzja, pcham swoją do polski na sprzedaż i jak pójdzie to kupuje coś tutaj chyba ze ktoś chętny przygarnac i sam sobie sprowadzić?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 1.8T quattro kombi

Rok 1998 /jakoś pazdziernik

Przebieg 350tys (realny a nie jak większość 200, serwisowany do 280 w ASo)

Lift 1 ale zrobiłem w niej lampy przód na 2 lift, ma spryski itp

autko mam 2 lata wcześniej kupione od kolesia z Olsztyna a ten od firmy z Niemiec, dlatego widocznie taki przebieg.

z ekstra :

full elektryka

navi w zegarach

felgi 18" z oponami nowymi

zawieszenje gwintowane ta technix czerwone

do tego mam zawias 1be

radio jvc z zestawem głośników jbl i subuferem nokia wszystko wygluszone itp

Lotka z rsa

ogolnie autko smiga ładnie, bez większych problemów nie zawiodła mnie w trasie a latalem trochę do polski 4-5 razy w roku.

Mam tez 3 opony zimowe na jeden sezon z 4 felgami stalowymi. Malowana była z jednej strony, jak koleś przedemna wystawił na sprzedaż to ktoś mu bok przyrysowal :facepalm:

Wstawie zdjęcia wieczorem jak nie zapomnę :decayed: A oc i ac itp full, do czerwca następnego roku. Sprzedaje tylko i wyłącznie bo czas wsiąść do Anglika, szkoda mi auta więc mam nadzieje ze trafi gdzieś do klubowicza:wink:

cena to 12tys polskich, dla klubowicza zejde do 11 jak nie będzie chętnych z Anglii auto zwioze za miesiąc do pl chyba ze ktoś chce z okolic Elbląga to mogę przyprowadzić

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

A żeby nie było stuka jeden odbojnik w zawieszeniu ale to jest do zrobienia i zrobię to w pl bo tam mam juz cześć albo jak ktoś chce to tutaj jeśli będzie tu brał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystaw ją w dziale do sprzedaży aut-więcej ludzi przeczyta, choć wiesz, jak jest-każdy szuka okazji 15-sto letniego auta z przebiegiem 180tys...:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz miejsce, żeby auto tam stało- to lepiej wywieźć, do Pl i tam każdy podejdzie , obejrzy, pomaca, et cetera...a tutaj to jeszcze będą chcieli upustu, bo kilometrów trzeba po auto najebać, a czas, a powrotna droga, a nie ma jak obejrzeć i się zastanowić, tylko brać od razu-wiesz, jak jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, zwioze i chyba kupię coś małego na początek by zniżki połapać juz tutaj albo na motor sie przerzuce na trochę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj motor to razem pojeździmy !!!

:decayed:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 17:29 ----------

autko poszlo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...