Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Niby jak? W polsce z ang karty?

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

No kurcze tylko mi nie mów że nigdy nie wypłacałeś kasy w Polsce z bankomatu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wyplacalem bo przez caly pobyt polroczny nie wracalem do PLa :) ale prosba moja jest wciaz aktualna, bowiem moja karta stracila waznosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet czy wyslali, 3 lata temu sie wyprowadzilem z tamtego adresu, na moje miejsce nikt znajomy nie wszedl wiec nie wiem, umowa tez sie pewnie skonczy lada moment z anglia nie mam w ogole kontaktu/z nikim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakiej umowie piszesz?z Bankiem? przecież konto masz cały czas, nawet, jak go nie używasz, tak długo, aż sam nie zadeklarujesz jego zamknięcia, a już szczególnie, jeśli masz jakieś środki na nim:eusathink:

---------- Post dopisany 21-07-2012 at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2012 at 22:12 ----------

przelalbym mu na konto UK funty a on mi ze swojego konta PL zlotowki

a jak chcesz zrobić przelew, skoro nie jesteś w UK? będziesz musiał to zrobić on-line, a do tego potrzebujesz nr karty kredytowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie zazdroszcze, ja naszczescie mam spokoj myslalem ze podczas IO gorzej bedzie ale polowa ludzi zawinela sie chyba bo czystki na ulicach:kox:

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2012 at 21:36 ----------

Siema chłopaki mam pytanie:decayed: trochę sie dziś rozpędzilem i na 40 miałem z 55 ale wszyscy tak jechali a ja wyprzedzalem na wzniesieniu i dodatek na zakręcie i w druga stronę leciał BMW z kamera ta z tylu mógł mi walnac jakaś fote? Tak sie zastanawiam bo sie schowalem odrazu i oni tez tak zza zakretu wyskoczyli więc nie wiem jak to dziala, jezdnia przydzielona oni w druga stronę lecieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos na TOURING CARS na KNOCKHILL w niedziele?

Knockhill Racing Circuit ? The Official Knockhill Website

Pojechał bym gdyby było bliżej bo 320 mil i 6 godzin jazdy w jedną stronę zabija :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos na TOURING CARS na KNOCKHILL w niedziele?
ode mnie nie jest aż tak daleko, ale mam już inne plany na długi weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wysyłał ktoś z was jakieś części samolotem do pl? Czyt przewoził w bagażu tym dużym ? Bo mam zawias do przywiezienia i może mi starszy wziąć go w bagażu dużym a nie wiem czy można:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zarabiscie szykuje sie gwint:kox:

---------- Post dopisany 02-09-2012 at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2012 at 17:31 ----------

Pany gdzie zrobię w Londynie zbieżność? Nie wiem gdzie walić a będę musiał bo zawias wstawiam i wiem ze trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zadzwoń do Szkopka-powiedz , że masz nr ode mnie i zapytaj 07908 859 488, jak nie jest w PL-to Ci powie kto to zrobi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam num do niego bo robił mi auto ale do luton mi sie nie chce lecieć, a tu przez warsztat dużo kasuja:decayed:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 22:03 ----------

Fura zglebiona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...