Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

image.jpg

Cos takiego do nauki kupiłem :decayed:

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 178,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty::wink:
Opublikowano

Ile dałeś za to cudeńko ?

Opublikowano

Pińcet :decayed: wydaje mi sie ze dobra cena, latala na nim dziewczyna tez sie uczyła. Jak to teraz jest jak ogarne wszystko to zapisuje sie na egzamin? Czy muszę brać jakieś lekcje jak w pl?

Opublikowano

Cena jest ok. Koleś też robił tutaj prawko na motor i brał lekcje u instruktora . Ten określa czy się nadajesz już do zdania egzaminu.

Opublikowano
Buszek a ile za ubezpieczenie placisz przy pierwszym moto na cbt???????

Bo ja tez zdalem juz cbt i teorie tylko jeszcze jazda mi zostala i moze tez bym cos do treningu kupil...

Szkopek ja 24l i place za swojego £480, £50 w miesiecznych ratach, kuzyn dziewczyny w twoim wieku sv600 placil z paro dniowym prawkiem £800.

Mialem zrobic zdjecia ale troche latalem dzis i zapomnialem:decayed:

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

A tak ogolnie teorie skad sie uczyles??

sciagnolem aplikacje na iphona byl w tym tez hazard perception i tak w czasie przerw na lunch w robocie sie nauczylem.......

Opublikowano

Zdolna bestia z ciebie :banan:

Opublikowano

Panowie znacie może jakiegoś dobrego lakiernika tak w okolicach Cambridge , Peterborought, Boston , Skegnes , i okolice , który by się podjął malowania całego samochodu ,

chodzi o malowanie tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru.

Opublikowano

osobiście nie polecam malowania w UK , bo te polaczki co tu zjechali to sami partacze - no chyba że trafisz na sumienna osobę ale to prawie nie możliwe.

A jak chcesz dobrze pomalować to koszt ponad 1000-1500 F

Opublikowano

Mikaszi to 17 czy 18 stki aluski u Ciebie bo przymierzam sie na takie same ?

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

o kurde znalazlem juz u Ciebie 18 stki :)

Opublikowano

Virus ja kupiłem takie same ok roku temu w perfect stanie za 200f :wink: Tylko to była licytacja ogólnie zarabiste fele

Opublikowano

fajne sa kozackie ja kupilem teraz ale 17 stki :) mieszkasz w londynie ?

Opublikowano

Ta, Nw2 ale obecnie bez auta tylko mi popierdolka suzuki 125 do trenowania została :decayed:

Opublikowano

Wieczorak!

A ja się chciałem pochwalić. Dzisiaj po wizycie u EUROCHIP, w Londku, moja eska w końcu ma działający nowy licznik ;-)

Profi robota w kilkanaście minut! Polecam!

A z innej beczki, czy i gdzie kupujecie olejek do swoich maszyn?

Opublikowano
  • Autor

pewnie mój sterownik poduszek też niedługo będzie nadawał się do użytku, albo może i lepiej nie...:wink:

Opublikowano
pewnie mój sterownik poduszek też niedługo będzie nadawał się do użytku, albo może i lepiej nie...:wink:

Bedzie bedzie tylko trzeba zlacze w module zmienic bo elektronika juz dziala ;)

Opublikowano
  • Autor

no to działaj:wink:

Opublikowano

Dawid daje radę :banan:

Opublikowano

Staram sie :) No i czasami cos tam mi sie uda :P

Opublikowano

Dawid jaki Ty skromny jestes.......... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.