Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: Nas Niedogoniat....

przy RS6 można tak ponucić... :gwizdanie:

Dobrze wiesz ze mozna szybciej niz RS6 :gwizdanie:

rozumiem, ze mowisz o C5. przeciez S6 to wolnossak, to jak bedziesz szyciej? chyba, ze zaturbianie..oplaca sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to niewiedzialem, ze kompresor mozna wstawic. a jak go montuja i skad naped, dodatkowy pasek/lancuch z glownego napedu walu? podrzuc jakiegos linka gdzie mozna wiecej poczytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie :hi:

w poniedzialek przytrafil mi sie przykry incydent, podczas porannej drogi do pracy mialem slizga na motorze, nie bylo by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to ze sprawca zbiegl z miejsca zdarzenia a ja choc bardzo chcialem nie bylem w stanie zobaczyc jego numerow rejstracyjnych bo lezalem plecami do jego kierunku jazdy.(wiec z odszkodowania czy cos takiego nici)

W zwiazku z zaistnialym zdarzeniem nie jestem teraz zdolny do kontynuowania mojej pracy bo zlamalem lewy kciuk ale pomimo gipsu jestem zdolny do innych prac gdyz reka jest zdrowa. miesiac temu zmienilem prace jako kurier motocyklowy na prace w branzy budowlanej ale wiadomo bez kciuka to nie bardzo, wlasciwie ja chcialem pracowac ale zarzad firmy sie nie zgadza.

Pisze do Was gdyz moze w ktorys z Was bylby w stanie pomoc mi w zalatwieniu pracy jako kierowca, kurier lub jakiejs innej, wlasciwie nadal jestem zdolny do wieszkosci prac, ale niestety nie mojej, na szczescie mieszkam z dziewczyna wiec jeszcze mamy do dyspozycji druga pensje ale do tej pory kasy bylo duzo a nie zawsze na wszystko starczalo to az strach pomyslec co moglo by byc teraz :wink4:

Czas leczenia to 8tyg od jutra (jutro mam miec wkladane druty bo sam gips nie trzyma prawidlowo zlamanej kosci)

Z wyksztalcenia to za wiele do chwalenia sie nie mam, liceum Transportowo Spedycyjne w PL no i matura, to chyba wszystko ale nie ukrywam ze chcialbym zdobyc jakies doswiadczenie wlasnie w dziale Spedycji, Angielskim wladam komunikatywnie(w mowie i w pismie), nie jest perfect ale nie mam problemow z wiekszoscia zagadnien, jestem tuta ponadj 3 lata i przerobilem juz kilka roznych prac gdzie nie "pekalem" wiec mysle ze osobie ktora udzielila by mi jakiejs pomocy nie przyniosl bym wstydu.

najwieksze doswiadczenie mam jednak jako kurier motocyklowy, mam takze nadal wazny Bailiff certificate, gdyz firma dla ktorej pracowalem oczekiwala takiego dokumentu.

Wlasciwie to nie ograniczam poszukiwan tylko do Londynu, jesli potrzeba to moge wyjechac gdzies w inny rejon UK a do domu przyjezddzalbym tylko na weekend lub cos takiego, zalezy mi na znalezieniu czegos, bo wiadomo bez pracy nie ma pieniedzy, oglaszam sie wszedzie gdzie sie da wiec nie zaszkodzi i tu.

dzieki Panowie chociaz za przeczytanie mojej wypowiedzi, pocichu z nadzieje licze na pomoc ktoregos z forumowiczow.

podam jeszcze tylko moj numer kontaktowy

07533440947

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Artur, dzieki wielkie, milego urlopu i szczesliwej podrozy, pamietaj kup sobie jakies mocne owocowe orbitki, to jak dla mnie najlepszy pobudzacz na trasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOSSE88 - spróbuj u nich - http://www.corr-recruitment.co.uk

Jest to agencja, wiele nie płacą nie ma co ukrywać - ok £6.30/h. Byłem u nich 2 razy i moze jeszcze pujde raz czy 2 do pracy dopuki niczego nie znajde. Głównie zaopatrują w pracowników firmę z jedzeniem/kanapkami. Można tam pracować jako kierowca vana lub pomocnik kierowcy na cieżarówkę(tylko wieczory i nocki)-no chyba ze masz uprawnienia to możesz sam latać lorrą jakąś. Jeśli wybredny nie jestes i nie masz nic ciekawszego - myśle,że warto spróbować-pracy maja dość dużo, do mnie dzwonili juz w ten sam dzień co zawiozłem aplikacje. A firma mieści sie przy M25 w okolicach 5terminalu Heathrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOSSE88 - spróbuj u nich - http://www.corr-recruitment.co.uk

Jest to agencja, wiele nie płacą nie ma co ukrywać - ok £6.30/h. Byłem u nich 2 razy i moze jeszcze pujde raz czy 2 do pracy dopuki niczego nie znajde. Głównie zaopatrują w pracowników firmę z jedzeniem/kanapkami. Można tam pracować jako kierowca vana lub pomocnik kierowcy na cieżarówkę(tylko wieczory i nocki)-no chyba ze masz uprawnienia to możesz sam latać lorrą jakąś. Jeśli wybredny nie jestes i nie masz nic ciekawszego - myśle,że warto spróbować-pracy maja dość dużo, do mnie dzwonili juz w ten sam dzień co zawiozłem aplikacje. A firma mieści sie przy M25 w okolicach 5terminalu Heathrow.

dzieki :>

sproboje napewno ale dopiero od poniedzialku, bo dzisiaj jade na rybki na nocke, ale gdzie oni znajduja robotki? jakos lokalnie czyli tam w okolicach m25 czy raczej wszedzie okolo londynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z nimi rozmawiałem to głównie własnie w tej jednej firmie z żywnością przy M25. Zadzwoń do nich lub najlepiej przejedź się do siedzimy - jest to jakieś 45mil od londynu. Zabierz wszystkie dokumenty i wtedy pogadasz sobie z nimi-Polki sa tam też w tej firmie, no i wypelnisz na miejscu aplikacje.Ewentualnie wszelkie inne potrzebne rzeczy ktorych nie bedziesz mial przy sobie doslesz im poczta lub meilem i tyle.

Powodzonka...

PS:Dzis byłem na nocke- 8h byłem, w tym 2h pracowałem a 6 grałem na iPhonie ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...