Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

My Też "Seriami" Jezdzimy Przecież :) Przy tym co tam sie pokazuje to musimy włożyc wiele pracy/dukatów aby zaimponowac towarzystwu ... Nie stresuj sie, jedziemy pogadać i pojesc Frytki a nie obgadywać kto to ma ch***we fele czy zardzewiały wydech ... Nie w naszym jest to stylu ... do Zobaczyska

Zamulone autko jest powiadasz- a Robliscie tez logi w PL?? Z nich wszystko powinnobyc widać ... Zapytaj fachowców o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem ja nie swiezak bez obaw :decayed: robilem logi z adadurem w 2.5tdi starszego a w tym czasu nie mialem bo kupilem i wyjezdzalem w sumie od razu do londynu

Wiesz wstyd bo 2.5tdi fajnie zrobilem a ten jak padlo wyglada :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 16:14_________________________________________________Ten sedanik

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9de2219021f94231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no buszek jak nie wiesz czy Twoje auto jest zamulone czy nie to dawaj pod staples corner, jak mnie objedziesz to znaczy ze wszystko ok, jak dostaniesz to mozesz sie dopiero martwic bo mi tam sie wydaje ze Twoje jedzie jak trzeba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tam cicho byc :polew::decayed:

jest zamul i tyle musze jakos adze wkrecic ze to nie jedzie by program zrobic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak,tak-zbierajcie pieniądze,żeby domnie przyjechać... :gwizdanie:

Na to grosz zawsze się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze musimy trochę poczekać żeby wszyscy wrócili :notworthy: ale nad datą możemy już podyskutować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że koniec września -pazdziernik-ceny są wtedy umiarkowane-po sezonie,mniej turystów,to i fajną knajpkę można wynająć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...