Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no wciaz jestem wlascicielem bo auto prawdopodobnie zostanie w rodzinie jako zabawka do modyfikacji. Co do tego co lepsze to musisz wiedziec jakie moce Cie interesuja i ilosc drzwi bo w 8L S3 byly tylko 3 drzwiowe dlatego bylem zmuszoy wybrac zwykla wersje. Jezeli wystarczy Ci ok 210KM to nie ma sensu placic za jak to piszesz znaczek bo tyle mozna softem zrobic A3 1.8T 180KM. Jezeli chcesz wiecej to lepiej kupic S bo jest to lepsza baza pod modyfikacje.

ok, dzieki :good:. nie zalezy mi na 5-ciu drzwiach wiec nie ma z tym problemu, a i tez wielkich modow robic nie bede (chociaz nigdy nic nie wiadomo :decayed:). poczytam sobie jeszcze troche na A3 forum, ale pewnie lepsza opcja jest 8L A3, bo za te same pieniadze mozna kupic mlodsze i z mniejszym przebiegiem auto niz S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zapracowani mnie juz tutaj kurwica bierze z tych nudow dzisiaj mi maja sciagac gips i o dziwo pierwszy raz w zyciu tesknie za praca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli o mnie chodzi to ja bylem napalony na ACE jak lysy na fabryke grzebieni i naprawde chcialem jechac, jest tylko male "ale" zwiazane z tym ze mialem jechac z kolega buszkiem i nie bede tego komentowal, moze on bedzie mial odwage :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinek jak tam z autem wszystko ok????

byłeś w pl i na zlot nie wpadłeś-już się dopytywałem,czy byłeś,ale nikt nie kojarzył-byłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domislaw bylem chory i aga byla wqr...na jakbym pojechal sam widziales w jakim stanie bylem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albinek jak tam z autem wszystko ok????

byłeś w pl i na zlot nie wpadłeś-już się dopytywałem,czy byłeś,ale nikt nie kojarzył-byłeś?

nie juz bylem w drodze do pl jak zloy byl i jeszcze mi sie traktor po drodze spieprzyl........... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie juz bylem w drodze do pl jak zloy byl i jeszcze mi sie traktor po drodze spieprzyl.....

a to ty miales do mnie wpasc po te hamulce/za duzo koksu dowaliles do fury :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście się do mnie uśmiechnęło :) rakieta na chodzie. Rzutem na taśmę zrobiłem . Już był podpięty do liny i szarpany ale dałem sobie ostateczna z ostatecznych i ostatnich szans, udało się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie juz bylem w drodze do pl jak zloy byl i jeszcze mi sie traktor po drodze spieprzyl.....

a to ty miales do mnie wpasc po te hamulce/za duzo koksu dowaliles do fury :> :>

dokladnie to ja mialem je odebrac ale zmielilo mi pare trybikow w skrzyni,a ponoc sa one nie do zajechania.......... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie juz bylem w drodze do pl jak zloy byl i jeszcze mi sie traktor po drodze spieprzyl.....

a to ty miales do mnie wpasc po te hamulce/za duzo koksu dowaliles do fury :> :>

dokladnie to ja mialem je odebrac ale zmielilo mi pare trybikow w skrzyni,a ponoc sa one nie do zajechania.......... :kox:

tak to jest,jak się wrzuca wsteczny z piątki,przy 160km/h :kox::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...